Layer 1

Залізничні перевезення вантажів

Вантаж залізницею - це оптимальний за вартістю і термінами спосіб транспортування товарів. Наша компанія пропонує комплексні та вигідні для клієнтів послуги ЗД доставки.

 • Від 28 днів

 • Доступна ціна

 • Митне оформлення

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Перевезення збірних вантажів

Доставка збірних вантажів дозволяє замовнику економити до 30-40% від загальної вартості перевезень. Досить оплатити тільки те місце, яке займає ваш вантаж.

 • Від 1м³
 • Доступна ціна
 • Швидка оплата
Дізнатись більше

Доставка товарів з Китаю

Компанія INTA-ICS займається викупом і доставкою китайських товарів в Україну морським, авіа та залізничним транспортом. Пропонуємо гнучкі тарифи та оптимальні терміни транспортування.

 • Викуп і доставка
 • Склади в Китаї
 • Вигідні тарифи
Дізнатись більше

Міжнародні перевезення негабаритних вантажів

Компанія INTA-ICS має індивідуальний підхід до кожного замовлення. Завдяки цьому клієнти можуть розраховувати на недорогі, надійні і швидкі вантажоперевезення з Китаю.

 • Пошук постачальника
 • Послуги брокера
 • Від 5 днів
Дізнатись більше

Вантажні залізничні перевезення від INTA-ICS

Транспортування товарів з Китаю залізницею є оптимальним варіантом для підприємців, зацікавлених в недорогий доставці вантажів. Цей зручний спосіб вантажоперевезень допоможе підвищити ефективність і прибутковість практично будь-якого бізнесу. Якщо у підприємців в розпорядженні є тільки невеликий логістичний бюджет, ЗД транспортування дозволить перевезти вантаж в Україну, значно заощадивши на доставці. Компанія INTA-ICS має великий практичний досвід міжнародних перевезень і пропонує комплексні послуги з транспортування вантажів. Ви отримаєте товар терміном від 28 діб. Вибираючи ЗД перевезення від INTA-ICS, ви отримуєте: безпроблемну доставку продукції, врахування ваших вимог і побажань, експертне митне оформлення, підтримку професійного менеджера 24/7. Ви можете довірити нам будь-які вантажі, у тому числі цінні, тому що INTA-ICS довгі роки успішно виконує замовлення будь-якої складності. Залишайте заявку на сайті і менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Коли краще вибрати доставку вантажу поїздом

Якщо ви бажаєте вчасно отримати вантаж і при цьому заощадити, залізничні перевезення можуть виявитися найбільш відповідним варіантом.

Швидкість руху потяга не така висока, як у літака, зате потяги можуть перевозити вантажі незалежно від погодних умов. Залізничні перевізники не потрапляють в затори, а для транспортування особливих товарів можна підібрати спеціальний вагон, наприклад, цистерну або платформу для великогабаритних вантажів.

Міжнародні ЗД перевезення володіють важливою перевагою - універсальністю. Цей спосіб транспортування дозволяє доставляти товари, для яких не підходять інші види транспорту.Доставка вантажів здійснюється швидше, ніж морськими шляхами - в термін від 28 діб.

Якщо ви шукаєте вантажоперевезення з оптимальними термінами доставки і за доступною ціною - вибирайте залізничні перевезення від компанії INTA-ICS.

Як перевозять вантажі при міжнародних ЗД перевезеннях

Наші логісти розробляють максимально вигідний для клієнтів маршрут. Щоб ЗД доставка вантажу в Україну пройшла за планом, ми враховуємо всі фактори, що впливають на час транспортування, а потім проводимо розрахунок вартості замовлення.

Залізничні вантажоперевезення мають кілька етапів, перший з яких - це транспортування товарів на залізничну станцію. Для доставки ми використовуємо транспорт, оснащений системами захисту від злому і розкрадання вантажу. Завантаження і розвантаження виконуються за допомогою сучасного обладнання. Ми гарантуємо контроль за збереженням вантажу на всьому шляху його проходження, включаючи інтермодальний і залізничний маршрути.

Види вантажних вагонів

Залізничні перевезення здійснюються з використанням різних рухомих складів:

 • Криті вагони - призначені для доставки товарів, яким потрібен захист від атмосферних опадів. Вони складаються з підлоги, 4-х стін і даху.
 • Напіввагони - по конструкції ідентичні складам критого типу, але не мають даху.
 • Платформа - застосовується для перевезення машин, обладнання, контейнерів і так далі.
 • Хоппер - різновид бункерного вантажного вагону, в якому перевозять сипучі вантажі. Через спеціальні отвори в підлозі, вони самостійно висипаються під власною вагою, спрощуючи розвантаження.
 • Цистерна - оптимальний варіант для транспортування рідких вантажів, порошкоподібних матеріалів і зріджених газів.

Ми пропонуємо гнучкі тарифи на залізничні перевезення вантажів і підбираємо вигідні для клієнтів маршрути. Залиште ваш запит на сайті і наш менеджер вас проконсультує.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon