Layer 1

Залізничні перевезення з Китаю

Компанія INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень залізницею з Китаю. Забезпечуємо 100% перевірку продукції на нашому складі в Китаї площею 5000 м².

  • Від 28 днів

  • Cклади в Китаї

  • Оформлення імпорту

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

ЗД перевезення з Китаю від INTA-ICS

ЗД перевезення - це швидкий і оптимальний варіант транспортування великих, рідких і сипучих товарів з Китаю по сухопутних лініях.

Транспортування залізницею підходить для самих різних товарів. Наприклад, для перевезення продукції що швидко псується необхідні відповідні температурні умови. Для цього передбачені спеціальні вагони з підігрівом або охолодженням.

Після прибуття поїзда на станцію призначення, компанія INTA-ICS виконає мультимодальну доставку: вантажі будуть розконсолідовані та розвезені в пункти призначення за допомогою автомобільного транспорту.

Коли ви звернетеся в INTA-ICS, наші фахівці:

  • індивідуально розроблять маршрут в будь-якому напрямку;
  • допоможуть з оформленням документації для імпорту і експорту;
  • дадуть відповідь на питання, які стосуються митного законодавства, укладення ЗЕД-операцій і т.д.

Залиште заявку на залізничні перевезення з Китаю на сайті і вкажіть контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Переваги ЗД перевезень вантажів з Китаю

Вигідним для клієнтів способом доставки товарів з-за кордону являються залізничні перевезення з Китаю. Підприємці вибирають їх за доступність по вартості, так як даний тип транспортування оптимальний в разі обмеженого логістичного бюджету. У компанії INTA-ICS терміни ЗД вантажоперевезень з Китаю становлять від 28 діб.

ЗД доставка вантажів відкриває широкі можливості для транспортування найрізноманітніших товарів. Для цього застосовуються різні типи вагонів - криті, хопери, платформи, цистерни та інші. Контейнерні ЗД перевезення з Китаю затребувані в ситуаціях, коли потрібно доставити рідини, великогабаритні, сипучі і інші вантажі.

Переваги ЗД перевезень з Китаю:

  • поїзди рідко ламаються, швидко рухаються в будь-який час доби, а також не сповільнюються при складних погодних умовах;
  • перевезення вантажів залізничним транспортом дозволяє клієнтам отримати товар без істотних затримок;
  • вагони відрізняються високою вантажопідйомністю.

Особливості доставки вантажів з Китаю залізницею

Ціни на залізничні перевезення з Китаю і умови кожного замовлення багато в чому залежать від компанії, що пропонує ці послуги. INTA-ICS швидко доставляє товари, враховує вимоги і побажання клієнтів, пропонує цілодобову підтримку фахівців на всіх етапах транспортування.

Ми пропонуємо послуги перевезення вантажів залізницями за доступною вартістю, яка залишається фіксованою після підписання договору і не змінюється в процесі виконання замовлення. Клієнти оплачують залізничні перевезення вантажів тільки після того, як ми знайдемо відповідного перевізника.

У компанії INTA-ICS гнучкі тарифи ЗД перевезень з Китаю в Україну, при цьому для транспортування можуть застосовуватися спеціальні вагони, які підтримують певні температурні умови. Це підходящий варіант для клієнтів, яких цікавлять міжнародні ЗД перевезення товарів, які швидко псуються.

Вибираючи наші послуги, ви отримуєте можливість відслідковувати ЗД перевезення з Китаю в режимі онлайн, своєчасно отримуючи відомості про місцезнаходження вашого вантажу.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon