Layer 1

Вартість

Щоб дізнатися ціну доставки товарів з-за кордону, звертайтеся в INTA-ICS. Ми виконаємо швидкий розрахунок вартості, враховуючи вид транспорту, особливості маршруту і деталі замовлення.

 • Підтримка 24/7

 • Швидкий розрахунок

 • Вигідні тарифи

Ціни на міжнародні вантажоперевезення

Якщо компанія орієнтована на зовнішньоекономічну діяльність, витрати на транспортування товарів - це одна з головних операційних витрат. Іноді витрати можуть становити 30-50% від вартості вантажу, тому українські бізнесмени змушені оптимізувати витрати, інакше почнуть працювати в збиток.

Транспортна компанія INTA-ICS пропонує клієнтам вигідні тарифи на транспортування вантажів. Вартість доставки з Китаю та інших країн прямо залежить від використаного при перевезеннях виду транспорту:

 • Морський. Основою для розрахунку слугує вантажний об’єм, який займає 1 тонну вантажу.
 • Авіаційний. Ціна залежить від перевезеного об'єму і ваги.
 • Залізничний. Тариф розраховується виходячи з відстані та швидкості транспортування, типу вагона, а також виду відправки: контейнерного, малотоннажного.
 • Автомобільний. Після визначення собівартості 1 км пробігу, до неї додають операційні витрати. А суму множать на довжину маршруту.

На нашому сайті ви знайдете калькулятор вантажоперевезень. Вкажіть в ньому деталі замовлення і відправте запит. Найближчим часом менеджер INTA-ICS передзвонить вам.

Розрахувати вартість доставки

Тип складської послуги:

Готовий вантаж

Консолідація

Консолідація

+

стандартна перевірка

Тип відправлення:

Авіадоставка

Тип доставки:

Кур'єром в руки

У поштомат / відділення

Додаткові послуги

Дод. Упаковкування

Вага вантажу

Разом вартість доставки

$0
Даний розрахунок є орієнтовним за тарифом авіадоставка з Китаю. Точна вартість доставки буде залежати від ваги вантажу і повного переліку замовлених послуг. Для більш детальної інформації зверніться до менеджера компанії.

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Як розраховується вартість вантажоперевезення

Основний фактор, який впливає на розрахунок вартості доставки з Китаю - загальна ситуація, яка склалася на ринку. Однак крім цього є ряд інших критеріїв:

 • тип транспорту, який використовується для перевезення товарів;
 • ціна палива;
 • витрати на обслуговування транспорту;
 • відстань перевезення, кількість кілометрів, необхідне число зупинок та інші особливості маршруту;
 • тип, вага, габарити і обсяг вантажу.

Вартість доставки 1 кг вантажу з Китаю також залежить від інших послуг, які ви можете замовити в нашій компанії: додаткова упаковка товару, терміновість транспортування, експедирування.

Звертайтеся до менеджера INTA-ICS, щоб дізнатися ціну конкретно вашої доставки. Завдяки підтримці 24/7, ви зможете проконсультуватися з фахівцем в будь-який час. Для цього скористайтеся калькулятором вантажоперевезень і заповніть форму на нашому сайті.

Як зменшити вартість доставки вантажу в Україну

Щоб зменшити фінансові витрати на транспортування товарів, рекомендуємо вам звертатися в INTA-ICS. Якщо ви будете самостійно займатися доставкою товарів з Китаю, ціна зросте: будуть потрібні додаткові витрати на оренду транспорту, підготовку обов'язкових документів, отримання дозволів та багато іншого.

Ми пропонуємо вигідні тарифи на доставку з Китаю, а також логістичні рішення, які допоможуть вам заощадити:

 • Збірні перевезення. Підійдуть для ситуацій, коли потрібно доставити невелику партію товарів або малогабаритний вантаж. Ви платите не за весь контейнер, а за місце, яке займає продукція, завдяки чому економите.
 • Мультимодальна доставка. Спосіб перевезення прямо впливає на вартість доставки устаткування з Китаю, а також будь-яких інших вантажів. Ми можемо розробити для вас індивідуальний маршрут скористатися перевагами кількох видів транспорту. Це допоможе вам зберегти кошти, не жертвуючи термінами доставки.

Наша компанія пропонує послуги недорогої доставки з Китаю в Україну, так як ми оптимізуємо витрати за рахунок:

 • налагоджених контактів з перевізниками;
 • знижок новим і постійним клієнтам;
 • професійних логістів з багаторічним досвідом роботи в сфері міжнародної доставки, які розрахують вартість доставки з Китаю і запропонують вам найбільш вигідні тарифи на перевезення.

Залиште запит на вантажоперевезення, і менеджер INTA-ICS підрахує ціну обраних вами послуг. Перед тим як розрахувати вартість вантажоперевезення, фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon