Layer 1

Про компанію | INTA-ICS

INTA-ICS - міжнародна логістична компанія, яка займається організацією і супровідним обслуговуванням комплексної доставки вантажів по всьому світу.

Ми спеціалізуємось

Міжнародна доставка

Доставка вантажів та посилок з Китаю, США, Європи, Азії по повітрю, морю та землі. Комплекс послуг по перевезенню вантажів будь-якої складності на будь-які відстані.

Детальніше

Складські послуги

Надаємо послуги консолідації та зберіганню вантажів. Забезпечуємо їх належну упаковку і маркування, перевірку, проводимо фото- і відеозйомку вантажу на всіх етапах проходження.

Детальніше

Допомога в організації бізнесу

Пошук постачальників за кордоном, перевірка їх надійності. Проведення переговорів та допомога в оформленні документації. Перевірка якості товару, відбір зразків. Моніторинг цін.

Детальніше

Викуп і доставка товарів

Викуповуємо товари на зарубіжних інтернет-майданчиках і організовуємо їх доставку до дверей в Україні.

Детальніше

Фінансові послуги

Проводимо розрахунково-платіжні операції з постачальниками для прискорення процесу зовнішньоторговельної угоди і забезпечення надійності оплати.

Детальніше

Послуги брокера

Допоможемо перевезти вантаж та розмитнити його в Україні. Ми позбавимо вас від помилок в проходженні митного контролю та затримок в поставках.

Детальніше

Наші Цінності

01

Командність

Ми - одна команда, єдиний організм, всі дії якого спрямовані на досягнення спільної мети. Робота кожного співробітника надзвичайно важлива для успішного результату діяльності компанії.
02

Відповідальність

Завжди виконуємо зобов'язання, приймаємо рішення і несемо відповідальність за їх результат.
03

Розвиток

Постійно вчимося і розвиваємося - підвищуємо свій професійний рівень, впроваджуємо сучасні технології і методи роботи, спрямовані на зростання якості наших послуг.
04

Орієнтованість на клієнта

Прагнемо працювати так, щоб цінність наших послуг перевершила вартість. Націлені на довгострокові відносини з клієнтами і партнерами завдяки професіоналізму.
05

Конфіденційність

Забезпечуємо необхідний захист і належне використання персональних даних, які нам довірили.

Наші клієнти

Відгуки

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon