Layer 1

Проведення платежів Україна-Китай

Транспортна компанія INTA-ICS пропонує широкий перелік логістичних послуг. Також ми проводимо розрахунково-платіжні операції для прискорення процесу зовнішньоторговельної угоди.

 • Швидка оплата

 • Послуги брокера

 • Вигідна ціна

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Оплата постачальнику в Китаї

Компанія INTA-ICS пропонує не тільки послуги брокера на митниці і вантажоперевезення товарів, але і можливість легко здійснити оплату без затримок. Переказ грошей в Китай від юридичної особи - це складний процес, що вимагає уваги, правильно оформлених і підготовлених документів.

Якщо у вашій компанії зовнішньоторговельні операції не відбуваються на постійній основі, підвищується шанс виникнення несподіваних складнощів, пов'язаних з паперовою тяганиною і високою комісією банківських транзакцій. Поки ви будете їх вирішувати може пройти чимало часу, тому угода з постачальником з Китаю може сильно затягнутися.

Після звернення в INTA-ICS, наші співробітники зроблять швидку оплату постачальнику. Ми перерахуємо гроші без затримок, надамо банку необхідні документи і позбавимо вас від необхідності займатися цим самостійно.

Замовляйте послугу, заповнивши форму на сайті INTA-ICS. Наш менеджер передзвонить найближчим часом, щоб обговорити подробиці замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Як здійснюються грошові перекази в Китай

Для переказу грошей в Китай можна використовувати послугу інтернет-банкінгу. З його допомогою перерахування коштів відбувається з банківського рахунку платника на рахунок або електронний гаманець одержувача. Однак не всі банки пропонують автоматичну конвертацію між гривнями та юанями. Через це сума платежу може змінюватися, так як при подвійної конвертації на неї впливають неконтрольовані коливання курсів валют.

Компанія INTA-ICS пропонує професійні послуги переказу коштів в Китай. Завдяки нашим досвідченим фахівцям, вам не доведеться самостійно заповнювати документи, проводити валютні операції і стежити за коливаннями валютних курсів.

Безпека фінансових переказів в Китай

Захист грошового переказу від аферистів - одна з основних переваг звернення в нашу компанію. Під час відправки грошей в Китай шахраї можуть спробувати виставити рахунок на ім'я неіснуючої компанії. Через це постачальник не отримає оплату за послуги, а фінанси потраплять до рук зловмисників.

Професіонали INTA-ICS можуть попередити такі наслідки. Перед тим як перевести гроші в Китай, ми:

 • звіряємо банківські реквізити, які вказані в рахунку і договорі;
 • вивчаємо інформацію про власника рахунку;
 • перевіряємо, в якому банку він був відкритий і так далі.

Ще до моменту підписання договору і перерахування оплати постачальнику ми:

 • перевіримо реєстраційні документи;
 • при необхідності особисто відвідаємо виробництво або склад;
 • вивчимо відомості про компанії в інтернеті.

Такий комплексний підхід дозволяє нашим фахівцям проводити оплату на Alibaba та інших інтернет-майданчиках або прямо продавцю. Гроші будуть перераховані справжньому постачальнику, а ризики для клієнтів INTA-ICS зведені до мінімуму.

Як оплатити товар в Китаї?

Якщо вам потрібно провести зовнішньоторговельні операції, звертайтеся в нашу компанію. У INTA-ICS процес переказу грошових коштів складається з трьох етапів:

 • подача до фінансової установи заявки на придбання валюти, а також проведення валютних операцій, пов'язаних з зовнішньоторговельним договором;
 • надання банку всіх документів, які є обов'язковими при оплаті китайських товарів і проведенні платежів на рахунок постачальника;
 • виконання грошового переказу в Китай.

Після підписання договору ми внесемо передоплату постачальнику в розмірі 30% від суми. Залишок коштів - після інспекції товару перед завантаженням в контейнер. Успішно проведена оплата товару в Китаї заощадить вам не тільки сили і час, а й гроші, так як ми пропонуємо вигідні ціни на послуги і беремося за завдання будь-якої складності.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon