Layer 1

Морські перевезення

Доставка по морю - це вигідний, безпечний і простий спосіб транспортування вантажів. Оптимальні умови збереження дозволяють експортувати товари з Китаю, США та інших морських країн.

 • Від 35 днів

 • Доступна ціна

 • Вантаж від 1м³

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка морем з Китаю

Компанія INTA-ICS пропонує послуги морських вантажоперевезень з Китаю. Проводимо комплекс логістичних послуг, митне оформлення і доставляємо вантаж в Україну в термін від 35 днів.

 • Від 35 днів
 • Зручна система оплати
 • Прямий сервіс з Китаю
Дізнатись більше

Доставка морем з США

Компанія INTA-ICS здійснює вантажоперевезення з США. Америка - один з центрів світової торгівлі, тому співпраця з місцевими виробниками позитивно вплине на ваш бізнес.

 • Від 35 днів
 • Доставка від 50кг
 • Зручна система оплати
Дізнатись більше

Морські контейнерні перевезення

Пропонуємо послуги по міжнародній доставці товарів морем. Індивідуально підібрані маршрути і прозорі тарифи в INTA-ICS допоможуть вам отримати продукцію, заощадивши на вантажоперевезеннях.

 • Від 35 днів
 • Зручна система оплати
 • Прямий сервіс з Китаю
Дізнатись більше

Міжнародні морські перевезення вантажів

Транспортування вантажів - це важлива складова економіки і торгівлі. Щоб бізнес був конкурентоспроможним в умовах ринку, підприємці намагаються максимально здешевити процеси доставки. Морські перевезення - оптимальний спосіб транспортування великих партій товарів з Китаю, США та інших країн. Це стало можливим завдяки невисокій вартості вантажоперевезень морем, місткості судноплавного транспорту і значною пропускною здатністю суден. Компанія INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень по морю в термін від 35 днів. Процеси підготовки, враховуючи оформлення дозвільних документів і транспортування, ми беремо на себе. Вантажоперевезення від INTA-ICS мають широкий перелік переваг: можливість відстежити місце перебування вантажу; підбір оптимального маршруту; гнучкі тарифи; оперативне виконання замовлення; цілодобова підтримка персонального менеджера; комплексні логістичні послуги: складські, митно-брокерські, експортно-імпортні. Залиште запит на міжнародні морські перевезення вантажів, і менеджер нашої компанії незабаром проконсультує вас.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Міжнародні морські перевезення вантажів

Найбільш безпечні і надійні сьогодні вантажоперевезення - морські. Їх логістика складена так, щоб рейс був гранично вигідним для замовників. При цьому вантаж може бути відправлений на значні відстані при невисокій собівартості.

Переваги та недоліки доставки вантажів морем

Послуга транспортування по морю не так швидка, як, наприклад, доставка товарів по повітрю, проте міжнародні морські вантажоперевезення мають великий перелік своїх переваг:

Економічність

Завдяки високій ергономічності судноплавного транспорту, знижуються витрати на доставку продукції з-за кордону. Допустима транспортування від 1м3 вантажу.

Доступність

Можливість здійснювати морські перевезення в Одесу та інші населені пункти світу, в яких є порт.

Оперативність

Перевалочні процедури займають мінімальну кількість часу в силу застосування сучасного вантажно-розвантажувального обладнання.

Ефективність

Доставка вантажів морем не має обмежень за обсягом партії товарів.

Етапи морських вантажоперевезень

Узгодження замовлення

Обробка замовлення, уточнення характеристик вантажу, конкретизація умов: дати, пункти відправлення та призначення, перелік послуг. Складання оптимального маршруту під морські транспортні перевезення, розрахунок вартості, підбір напрямків від різних ліній. Після узгодження з клієнтом починається бронювання судна під морські вантажоперевезення.

Наземна доставка

Перевізники доставляють товар в порт Одеси, проводиться митне очищення. Після цього ми доставляємо замовлення клієнта або зберігаємо його на нашому складі в Києві.

Вантажні операції

Всі морські перевезення вантажів мають на увазі вантажно-розвантажувальні роботи. Вони виконуються під час навантаження на борт судна або вивантаження товару.

Експедирування

Співробітники INTA-ICS проводять всі формальні процедури, по перевезенню вантажів кораблем.

Від чого залежить ціна морського перевезення

У всіх випадках вартість розраховується в індивідуальному порядку і залежить від:

 • характеристик вантажу - ваги, габаритів, обсягу та інших особливостей;
 • терміновості виконання замовлення;
 • митних умов;
 • маршруту;
 • необхідності додаткової упаковки.

Міжнародні морські перевезення вантажів також можуть бути збірними. У такій ситуації замовник оплачує тільки місце, необхідне для розміщення його товару. Всі тарифи в індивідуальному порядку розраховуються співробітниками INTA-ICS. Завдяки такому підходу, вартість доставки буде вигідною для замовника.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon