Layer 1

Моніторинг цін

INTA-ICS пропонує послуги визначення середньоринкової вартості товару, який вас цікавить. Завдяки цьому у вас з'явиться можливість закупити продукцію за найбільш вигідною ціною.

 • Швидкість

 • Від 3 днів

 • Вигідна ціна

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Оплата постачальнику в Китаї

За допомогою моніторингу цін можна визначити середньоринкову вартість або виробництва товарів в Китаї і багатьох інших країнах. Так ви зможете знайти оптимальну ціну, заощадивши бюджет.

Моніторинг цін від INTA-ICS подарує такі переваги:

 • ми проведемо аналіз ринкових пропозицій - це дозволить клієнтові компанії дізнатися, чи завищена вартість товарів у конкретного постачальника;
 • клієнти нашої компанії отримають можливість знизити вартість, так як будуть мати на руках інформацію про інші пропозиції на ринку;
 • висока швидкість і точні результати дозволять вам отримати список з поточними розцінками і контактними даними постачальників.

Завдяки комплексному підходу і грамотної оцінки пропозицій китайських постачальників, замовник зможе вибрати найбільш підходящий варіант.

Щоб замовити послугу порівняння цін постачальників, оформляйте замовлення на сайті. Ми швидко опрацюємо вашу заявку і передзвонимо найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Чому підприємцям потрібна послуга порівняння цін іноземних постачальників

Моніторинг цін на закупівлю товарів - це ефективний спосіб аналізу пропозицій на ринку. Ви зможете легко перевірити відразу кілька постачальників і вибрати мінімальну ціну.

Перевірка рівня цін постійного постачальника

Якщо ви систематично робите закупівлі в одного партнера, оцінка цін постачальника допоможе вам визначити, наскільки завищені ціни. Маючи на руках відомості про інші пропозиції на ринку, ви зможете аргументувати зниження ціни у свого постійного постачальника або вибрати іншого.

Перевірка ефективності роботи відділу закупівель

Робота відділу закупівель впливає на всю діяльність компанії - від бухгалтерії до транспортної служби, тому іноді рекомендується проводити порівняльний аналіз цін постачальників.

Менеджер із закупівель повинен отримувати і обробляти інформацію про асортимент товарів, вести переговори з постачальниками, складати договори і багато іншого. Парсинг цін конкурентів дозволить вам об'єктивно оцінити ефективність власного відділу закупівель.

Оцінка реальної вартості закупівель за кордоном

Моніторинг цін інтернет-магазинів дозволить вам раціонально підійти до оцінки ефективності запланованого бізнесу з китайськими або іншими іноземними партнерами. Ви отримаєте ціни, зможете порахувати витрати на доставку і подальшу реалізацію товарів. Це дозволить вам об'єктивно оцінити прибуток від діяльності компанії і зрозуміти, чи варто запускати бізнес в принципі.

Як формується список постачальників для аналізу

Ми зробимо порівняння прайсів постачальників, користуючись не тільки відомими зарубіжними онлайн-майданчиками і інтернет-магазинами, а й сайтами компаній-виробників, товарними виставками, а також власною базою постачальників в цікавій для вас країні.

При аналізі ми керуємося рядом критеріїв:

 • ціна і якість продукції;
 • надійність поставок;
 • терміни виконання поточних і термінових замовлень;
 • наявність резервних потужностей;
 • фінансове становище постачальника та інші.

Наші фахівці мають необхідні знання та практичний досвід моніторингу цін. Це дозволяє нам легко відрізнити маркетинговий хід від по-справжньому вигідної пропозиції.

Чому ціновий моніторинг постачальників повинен проводитися професіоналами

Самостійно відслідковувати ціни на товари в Китаї і інших країнах важко, так як:

 • для об'єктивної оцінки потрібно збирати і обробляти велику кількість інформації, аналізувати онлайн-майданчики, інтернет-магазини, сайти компаній-виробників, товарні виставки та багато іншого;
 • у вибірці під час відстеження цін на товари можуть виявитися недобросовісні компанії, які оновлюють прайси несвоєчасно, виставляють некоректні ціни або зовсім не існують.

Замовляйте послугу порівняння цін постачальників на сайті INTA-ICS. В термін від 3 днів ми надамо вам перелік з кращими пропозиціями на ринку, відповідно до ваших побажань і вимог до звіту.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon