Layer 1

Морські контейнерні перевезення

Пропонуємо послуги по міжнародній доставці товарів морем. Індивідуально підібрані маршрути і прозорі тарифи в INTA-ICS допоможуть вам отримати продукцію, заощадивши на вантажоперевезеннях.

 • Від 35 днів

 • Зручна система оплати

 • Прямий сервіс з Китаю

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Контейнерні перевезення від INTA-ICS

Частка міжнародних морських перевезень складає більше 80% по всіх операціях з доставки вантажів в Україну. Це обумовлено доступною вартістю послуг і високим ступенем збереження вантажу.

Судноплавний транспорт відкриває можливості для доставки як великогабаритних, так і невеликих вантажів в складі збірного контейнера. Коли вантаж буде доставлений в порт, його знімають з кріплень автомобіля, після чого піднімають контейнер краном і розміщують на палубі судна. Вантажі закріплюють стандартними конусоподібними твістлоками, які встановлюють в кожному кутку контейнера. Це запобігає їх зміщенню, забезпечуючи збереження вмісту. Тому контейнерні перевезення не тільки вигідні з економічної точки зору, але і дозволяють бути впевненими, що вантаж точно прибуде в пункт призначення.

Наша компанія пропонує комплексні послуги з транспортування вантажів морем, гнучкі тарифи та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з вами та зробить розрахунок вартості послуг.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Морські контейнерні перевезення

Транспортування вантажів судноплавним транспортом - це безпечний та вигідний з фінансової точки зору спосіб міжнародного транспортування товарів. Експлуатація морських шляхів не вимагає витрат на їх утримання, як в інших видах транспорту, тому відрізняється низькою собівартістю. Завдяки цьому доставка товарів по морю затребувана у приватних та корпоративних клієнтів. Кінцевий пункт, морських контейнерних перевезень - Одеса, Україна. Тут вантажі поставляються на склад зберігання нашої компанії INTA-ICS, а також можуть відправлятися відразу до замовника після прибуття в порт.

Міжнародні морські контейнерні перевезення виділяються гнучкими тарифами: розцінки безпосередньо залежать від ваги вантажу і типу використовуваного контейнера.

Які товари не можна перевозити морем

Морське перевезення вантажів у контейнерах має ряд обмежень. Наприклад, наша компанія не займається транспортуванням:

 • тварин;
 • продуктів харчування;
 • вибухових речовин;
 • рідин;
 • легкозаймистих речовин;
 • лікарських засобів;
 • ртуті;
 • а також інших небезпечних і заборонених вантажів - зброї, боєприпасів, наркотичних речовин.

Плюси і мінуси вибору доставки морем

Переваги морських контейнерних перевезень вантажів

 • вигідна вартість перевезення контейнера морем і індивідуальний розрахунок ціни послуг;
 • висока прохідність і місткість судноплавного транспорту;
 • забезпечення безпеки транспортування товарів.

Недоліки

Морські контейнерні вантажоперевезення мають і слабкі сторони:

 • Через велику вагу товарів процес транспортування може зайняти багато часу: завантажений судноплавний транспорт рухається повільніше, ніж порожній. Погодні умови також можуть впливати на час транспортування.
 • Під час транспортування вантаж буде мінімум двічі змінювати судно, що вносить певні незручності і затримки .. Однак цього можна уникнути, працюючи з INTA-ICS.

Види контейнерних перевезень

Контейнерні перевезення морем зазвичай здійснюються в контейнерах на 20 і 40 футів. Для товарів, які потребують дотримання певного температурного режиму, необхідні рефрижератори. Якщо вантажі негабаритні, для них використовуються контейнери з відкритим верхом або платформи - open top і flat rack відповідно.

Перевезення контейнерів морем мають декілька типів транспортування:

 • Full Container Load (FCL) - повне завантаження контейнера. Замовник оплачує повну вартість, навіть якщо транспортна тара заповнена не на 100%.
 • Less Container Load (LCL) - контейнерні перевезення збірного типу. Товар розміщується разом з продукцією інших замовників, при цьому клієнт оплачує тільки місце, яке займає його вантаж.

Компанія INTA-ICS пропонує в рамках морських контейнерних перевезень з Китаю також додаткові послуги. Наприклад, інспекцію постачальника, контроль якості продукції, валютні операції, попередній викуп товарів з торговельних майданчиків Китаю і так далі

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon