Layer 1

FAQ - Питання і Відповіді

Відповіді на найбільш поширені питання

Що входить в послугу «Доставка збірних вантажів»?

Доставка збірних вантажів - це транспортування товарів від різних постачальників на один склад, збір всіх товарів в одну посилку і подальша доставка вже як одного вантажу. Переваги - замовник значно економить кошти. В якості додаткових послуг можемо запропонувати переупаковку.

Ви можете викупити і доставити товар з Taobao, Alibaba, 1688?

Так, ми викупимо і доставимо товар з торгових майданчиків Китаю, таких як Taobao, Alibaba і інших. В нашій команді працюють експерти з пошуку товару та ведення переговорів. Можемо запропонувати додатково перевірити якість товару і перевірку постачальника.

Через вас можна оплатити постачальнику в доларах або юанях?

Так. Ми надаємо таку послугу - проведення платежів в необхідній валюті. Вартість даної послуги ви можете дізнатися у менеджера.

Ви зможете знайти надійних постачальників в Китаї на будь-який товар?

Так. Ми допоможемо знайти надійного постачальника в Китаї, та перевірити його. У нас своя команда в Китаї і фахівці зі знанням англійської та китайської мов.

Якщо ми знайшли постачальника, але не впевнені в якості продукції. Ви допоможете перевірити?

Так, ми готові допомогти нашим клієнтам на всіх етапах. Ми можемо перевірити вашу продукцію на якість і відповідність характеристикам, також запросити всі необхідні документи та сертифікати у потрібного постачальника. Під час перевірки надаємо фото і відео звіт.

Чи працює Ваша компанія з вантажами невеликих обсягів?

Ми працюємо з будь-якими обсягами від 1 кг.

Куди приходять вантажі та де розмитнюють?

У нас свої склади в Україні і кілька місць проходження митного контролю. Ми пріоритетно обираємо оптимальний варіант доставки в залежності від вантажу і ситуації. Після прибуття в Україну передаємо клієнту в Києві або відправляємо Новою Поштою по Україні.

У вас є мобільний додаток для відстеження моїх вантажів?

Так, ми маємо мобільний додаток для викупу, доставки, відстеження вашого вантажу та оплати постачальнику.

Новини

Читати всі новини

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon