Layer 1

Доставка з Тайваню

Якщо ви шукаєте оптимальний спосіб перевезення товарів з Тайваню в Україну, звертайтеся в INTA-ICS. Ми пропонуємо швидку доставку, вигідні тарифи і допомогу в митному оформленні.

  • Підтримка 24/7

  • Від 3 днів

  • Митне оформлення

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Вантажоперевезення з Тайваню

Сьогодні тайванські товари користуються особливим попитом у покупців. Це обумовлено в першу чергу тим, що світові компанії розгорнули в Тайвані свої виробничі потужності і випускають продукцію високої якості: автомобільні запчастини, текстильні матеріали, електроніку.

Організація поставок товарів з Тайваню в Україну - один із напрямів, в якому працює компанія INTA-ICS. Ми пропонуємо комплексні послуги транспортування продукції морським і авіаційним транспортом. Для кожного замовлення ми розробляємо індивідуальний маршрут, щоб ви отримали свій вантаж за мінімум часу і за доступною ціною.

Крім безпосередньої доставки з Тайваню, INTA-ICS пропонує клієнтам послуги, які можна замовити окремо:

  • інспекція вантажу;
  • додаткова упаковка товарів;
  • надання звіту з фото та відеоматеріалами.

Заповнюйте анкету на сайті, якщо вам потрібно доставка тайваньських товарів в Україну. Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом для обговорення деталей замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Доставка вантажів з Тайваню

Тайванська продукція користується популярністю серед не тільки українців, а й жителів багатьох інших країн. Дана острівна держава являється однією з великих виробників в Азії, основу економіки якого становить малий і середній бізнес.

Багато покупців замовляють товари з Тайваню поштою, проте такий спосіб транспортування підходить не завжди. Причина часто полягає в тривалих термінах перевезення і високу вартість послуг. Якщо ви плануєте запустити бізнес і організувати поставки тайванської продукції, фахівці INTA-ICS готові допомогти. Ми пропонуємо оперативні вантажоперевезення з Тайваню за демократичною ціною.

Морські контейнерні перевезення з Тайваню

У зв'язку з тим, що Тайвань - це острівна держава, морський вид транспорту тут є найбільш затребуваним для перевезень. Тайвань має 8 функціонуючих морських портів. Найбільші з них - це Цзілун і Гаосюн.

Доставка з Тайваню в Україну по морю є оптимальним способом для транспортування габаритних і великовагових вантажів. Вантаж розміщують на палубі і надійно кріплять за допомогою спеціальних пристосувань: штанг, ланцюгів.

Щоб доставити одержувачу вантаж з Тайваню в Україну морськими перевезеннями вантажів, буде потрібно від 35 діб. Однак доступна вартість послуг, місткість судна і регулярні рейси перекривають довге перевезення. Такий спосіб доставки може стати оптимальним вибором для замовників з обмеженим логістичним бюджетом.

Авіаперевезення вантажів з Тайваню

У Тайвані сьогодні функціонують 14 аеропортів. Чотири з них мають міжнародне значення і часто використовуються для експорту продукції за кордон: Тайбей, Тайчжун, Гаосюн і найбільший - Таоюань.

Доставка з Тайваню за допомогою авіаційного транспорту в термін від 5 днів - це оптимальний варіант для клієнтів, яким потрібно терміново перевезти вантаж в Україну. Перевезення авіатранспортом також підходить для доставки крихких і цінних вантажів. В аеропортах сувора система безпеки, а під час перевезення на товари майже не впливають вібрації, характерні для інших видів транспорту.

Доставка Україна-Тайвань - які вантажі найчастіше відправляють

Сьогодні з Тайваню експортують найрізноманітніші товари: електроніку, верстати та обладнання, транспортні засоби, а також метали, пластмасу, гуму та вироби з них.

У компанії INTA-ICS клієнти найчастіше замовляють доставку електроніки з Тайваню. Однак затребувані і інші категорії товарів:

  • побутова техніка;
  • мобільні пристрої і смартфони;
  • одяг;
  • комп'ютерна техніка.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання або вам потрібні послуги збірної доставки з Тайваню, звертайтеся до менеджерів INTA-ICS. Фахівці нададуть вам підтримку 24/7, надавши вичерпну інформацію по доставці з Тайваню.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon