Layer 1

Доставка з Португалії

Компанія INTA-ICS пропонує послуги перевезення товарів з Португалії. Допоможемо вам з пошуком постачальника, викупимо товари і доставимо їх в Україну за вигідними тарифами.

  • Пошук постачальника

  • Послуги брокера

  • Вигідна ціна

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Перевезення вантажів з Португалії

Різноманітність і висока якість - це дві основні причини, чому португальські товари затребувані у вітчизняного споживача. З Португалії доставляють одяг, взуття, текстиль, аксесуари, велосипеди, фурнітуру для меблів і багато іншого.

Наша компанія пропонує комплексні послуги з доставки з Португалії. Ви зможете швидко і за вигідною ціною перевезти португальські товари в Україну.

Оптимальним рішенням для багатьох наших клієнтів являються автомобільні вантажоперевезення. Ми підберемо автомобіль, який найкраще підійде для перевезення вашого вантажу: потрібної вантажопідйомності, габаритів і інших параметрів. Якщо ви хочете мінімізувати затримки на митниці, INTA-ICS також пропонує послуги брокера.

Замовляйте доставку з португальських інтернет-магазинів, сформувавши онлайн-заявку на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном нашої компанії.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Доставка з Португалії в Україну

Сьогодні в Португалії найбільше розвинені автомобільне і суднобудування, а також текстильна і швейна галузі. Це сприяє розвитку ринку країни, завдяки чому споживачі мають можливість закупити товари високої якості.

В Україні попит на португальську продукцію досить високий, тому ми пропонуємо послуги доставки з Португалії, з огляду на вимоги і можливості замовника. Ми займаємося організацією логістичних процесів і візьмемо замовлення будь-якої складності або об'єму.

Якщо хочете налагодити стабільну і безперебійну доставку вантажів з Португалії, вам допоможуть фахівці INTA-ICS. Наші логісти розроблять оптимальне рішення для виконання замовлення: розроблять маршрут і виберуть спосіб перевезення відповідно до логістичним бюджетом клієнта.

Доставка товарів з Португалії

У португальських магазинах представлений великий асортимент оригінальних брендових товарів. Складно виділити те, що везуть з Португалії найчастіше, так як в цій країні достатньо пропозицій.

Товари з Португалії часто замовляють на таких сайтах:

  • Zippy - популярний магазин для дітей від 1 до 10 років. Тут ви зможете придбати одяг, взуття, іграшки, а також перевезти в Україну якісні дитячі меблі з Португалії.
  • Quebramar - онлайн-магазин якісного взуття, один з лідерів цього ринку.
  • Tiffosi - магазин, що спеціалізується на молодіжному одязі та джинсах. Асортимент доповнений різним трикотажем і аксесуарами.
  • Seaside - великий виробник одягу, взуття та різноманітних аксесуарів.

Способи доставки вантажів

Ми організовуємо швидку доставку товарів з Португалії, щоб клієнти INTA-ICS своєчасно отримували свій вантаж. Ви можете вибрати спосіб перевезення самостійно або розглянути варіант наших логістів.

Доставка з португальських інтернет-магазинів можлива:

  • по повітрю - авіаційний транспорт може стати підходящим варіантом для перевезення цінних або крихких вантажів, а також в ситуаціях, коли в пріоритеті терміни транспортування;
  • наземним транспортом - автомобілі не мають прив'язки до маршруту і володіють раціональним співвідношенням між швидкістю і ціною перевезення.

Ми також пропонуємо мультимодальну доставку з Португалії, при якій задіяні кілька видів транспорту. Наприклад, спочатку вантаж перевозять літаком, а до кінцевого пункту - автомобілем. У деяких ситуаціях підійде тільки такий спосіб перевезення, так як аеропорти є не в кожному місті. В таких умовах перевезти вантаж до пункту призначення тільки авіатранспортом неможливо.

Замовляйте доставку вантажів з Португалії на сайті INTA-ICS. Наш менеджер розрахує ціну і передзвонить вам для уточнення деталей замовлення.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon