Layer 1

Доставка з Китаю в Одесу

Перевезення китайських товарів в Україну - один з основних напрямків INTA-ICS. Ми пропонуємо доступні тарифи та цілий комплекс додаткових послуг.

  • Склади в китаї

  • Від 5 днів

  • Перевірка постачальника

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Вантажоперевезення з Китаю в Одесу

Товари з Китаю досить популярні у вітчизняного споживача: їхні постачальники пропонують найрізноманітнішу продукцію за доступними цінами, а інтернет-магазини влаштовують вигідні акції і знижки.

Безперебійні доставки вантажів з Китаю в Одесу - це один з потужних інструментів для успішного розвитку бізнесу на території України. Асортимент китайської продукції величезний, а основу експорту складають автомобілі, промислове обладнання, текстильні матеріали, метали та взуття.

Слідуючи потребам клієнтів, логістична компанія INTA-ICS постійно вдосконалюється, полегшуючи для замовників перевезення вантажів в Україну. Сьогодні ми пропонуємо послуги міжнародної доставки товарів авіаційним і морським транспортом. При цьому, ми враховуємо побажання і можливості клієнта.

Замовляйте доставку з Китаю в Одесу, оформивши онлайн-замовлення на нашому сайті. Найближчим часом вам передзвонить менеджер INTA-ICS, який повідомить попередню вартість послуг та обговорить деталі транспортування.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Доставка вантажів з Китаю до Одеси

Китай є великим постачальником товарів різного призначення, а експорт - одна з основних складових економіки країни. Китайський ринок приваблює багато потенційних покупців з-за кордону, включаючи українців, тому доставка вантажів з Китаю в Одесу сьогодні затребувана серед вітчизняних споживачів.

Компанія INTA-ICS пропонує комплексні логістичні послуги. Співпрацюючи з нами, ви зможете вигідно придбати китайські товари з онлайн-магазинів Alibaba, Taobao і багатьох інших. Ми зробимо викуп і доставку з Китаю в Одесу, вам досить просто вибрати товари і замовити наші послуги. Ми також можемо виконати перевірку постачальника. Після цього логісти INTA-ICS доставлять ваш вантаж в пункт призначення.

Доставка з Китаю в Одесу включає:

  • швидкий розгляд заявки;
  • точний розрахунок вартості послуг;
  • розробку індивідуального маршруту;
  • підготовку вантажів до відправки на наших складах в КНР;
  • контроль за транспортуванням на всіх етапах;
  • допомога в митному оформленні та розмитненні продукції.

Види доставки вантажів з Китаю в Одесу

Вантажні перевезення авіаційним транспортом в термін від 5 днів - це оптимальний варіант, якщо для вас являється пріоритетним швидкість транспортування. Доставка авіатранспортом також підійде в тому випадку, якщо потрібно доставити крихкий вантаж, так як на товари практично не впливає вібрація, немає різких перепадів температур.

Найдоступнішим видом транспортування є доставка з Китаю в Одесу по морю в термін від 35 діб. Вона може стати підходящим варіантом для клієнтів, які везуть великі обсяги китайської продукції, мають у своєму розпорядженні час і мають обмежений бюджет, передбачений для логістичних процедур. Якщо ви замовляєте доставку збірних вантажів з Китаю в Одесу в нашій компанії, вона буде можлива як повітряними, так і морськими шляхами. Клієнти INTA-ICS також можуть скористатися експрес-доставкою, замовити інспекцію товарів, зразки продукції, пошук постачальника або інші додаткові послуги.

Доставка товарів з Китаю в Одесу

У INTA-ICS ви також можете замовити послуги мультимодального транспортування, тобто, з використанням декількох видів транспорту. Ми додатково доставимо ваші товари з порту або аеропорту в пункт призначення за допомогою автомобілів.

Ви можете зменшити вартість доставки контейнера з Китаю в Одесу, якщо замовите збірне транспортування: ціна за послугу буде в рівних частках розділена між усіма клієнтами INTA-ICS, чиї товари перевозяться в одному контейнері. Замовляйте послуги на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру INTA-ICS безпосере.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon