Layer 1

Доставка з Китаю

INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень з Китаю залізницею, а також морським та повітряним транспортом. Товари будуть доставлені оперативно і за мінімально можливі терміни.

 • Збереження вантажу

 • Власні склади

 • Пошук постачальника

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Авіадоставка з Китаю

Транспортування за допомогою авіатранспорту - це найкраща можливість швидко отримати необхідний вантаж. Компанія INTA-ICS в цілості і без порушення термінів доставить замовлені вами товари з Китаю.

 • Термін від 5 днів
 • Власні склади
 • Швидка консультація
Дізнатись більше

Доставка морем з Китаю

Компанія INTA-ICS пропонує послуги морських вантажоперевезень з Китаю. Проводимо комплекс логістичних послуг, митне оформлення і доставляємо вантаж в Україну в термін від 35 днів.

 • Від 35 днів
 • Зручна система оплати
 • Прямий сервіс з Китаю
Дізнатись більше

Залізничні перевезення з Китаю

Компанія INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень залізницями з Китаю. Забезпечуємо 100% перевірку продукції на нашому складі в Китаї площею 5000 м².

 • Від 28 днів
 • Склади в Китаї
 • Оформлення імпорту
Дізнатись більше

Доставка товарів з Китаю

Компанія INTA-ICS займається викупом і доставкою китайських товарів в Україну морським, авіа та залізничним транспортом. Пропонуємо гнучкі тарифи та оптимальні терміни транспортування.

 • Викуп і доставка
 • Склади в Китаї
 • Вигідні тарифи
Дізнатись більше

Вантажоперевезення з Китаю

Китайський ринок пропонує безліч товарів, серед яких авто і мото запчастини, меблі, товари для будинку, одяг і багато інших категорій. Реалізація цієї порівняно недорогої продукції в Україні може значно підвищити прибутковість бізнесу. Однак займатися транспортуванням вантажів самостійно нелегко і фінансово затратно. Оптимальний варіант в таких умовах - звернутися в компанію INTA-ICS. Ми пропонуємо комплексні послуги з доставки вантажів: Судноплавним транспортом - від 35 діб. Цей спосіб підходить для ситуацій, коли потрібно перевезти великі партії товару за мінімальною вартістю; Залізницею - від 28 днів. Оптимальний за ціною і термінами варіант перевезень; Літаком - від 7 діб. Найбільш швидкий і безпечний спосіб транспортування вантажу. Доставка з Китаю також можлива у вигляді збірних вантажів - коли клієнт оплачує місце, яке займає тільки його товар. Залишайте заявку на вантажоперевезення, вказавши контактні дані та деталі замовлення на сайті INTA-ICS. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Види доставок з Китаю в Україну

На відміну від багатьох інших країн, КНР робить наголос не на інноваційні розробки, а на виробничі потужності. Сьогодні доставка вантажу з Китаю має на увазі транспортування найбільш популярної в Україні продукції: цифрової техніки, побутових приладів, авто і мотозапчастин, одягу, іграшок, матеріалів легкої промисловості, промислового обладнання.

Бізнес з Китаєм популярний серед українських підприємців, так як дозволяє розширити асортимент продукції компанії. Це можливо не тільки завдяки невисокій вартості товарів, але і спеціальним акціям. Наприклад, 11 листопада в КНР святкується День Холостяка - свято людей, які ще не перебувають у шлюбі. Захід супроводжується величезними знижками, тому будь-який бажаючий може придбати великі партії товарів за низькими цінами.

Самостійна доставка вантажу з Китаю має на увазі паперову тяганину, додаткові фінансові витрати, а також необхідність пошуку відповідальних постачальників. Але що робити, якщо перевізник не виконує прямі вантажоперевезення в Україну або умови далекі від вигідних?

Звертайтеся в логістичну компанію INTA-ICS, яка пропонує комплексні послуги з транспортування товарів з КНР. Ми володіємо багаторічним досвідом роботи і співпрацюємо з великими авіа, морськими і залізничними перевізниками. Ви зможете вибрати оптимальний варіант, яким буде виконуватися доставка з Китаю в Україну.

Авіадоставка

Найшвидший спосіб доставки вантажу з Китаю - літаком. У повітряному просторі немає обмежень по пропускній здатності, тому отримати своє замовлення клієнти можуть в термін від 5 діб.

\ Авіаперевезення підходять для доставки крихких предметів - гаджетів, електроніки, дорогих аксесуарів і так далі. Це обумовлено безпекою даного типу транспортування, при якому зведено до мінімуму вплив негативних факторів: різких перепадів температури, сильних вібрацій і подібних явищ.

Морські перевезення

Якщо необхідно перевезти великі партії товару, оптимальним варіантом стане використання судноплавного транспорту. Терміни морського перевезення карго з Китаю більш тривалі, проте у таких вантажоперевезень є ряд переваг:

 • низька собівартість;
 • надійність транспортування;
 • висока пропускна здатність каналів і портів;
 • значна місткість.

Доставка контейнера з Китаю вантажним судном виконується в термін від 35 днів.

ЗД доставка з Китаю

Перевезення посилок може також виконуватися за допомогою залізничного транспорту. Даний спосіб оптимальний для транспортування спеціалізованих вантажів, наприклад, сипучих або швидкопсуючих. За ціною і термінами він являє собою золоту середину між авіа та морським перевезенням.

Якщо вас цікавить доставка предметів, яким необхідні певні умови зберігання, для цього будуть використані спеціальні вагони, наприклад, з підігрівом або охолодженням. У тому числі можливе транспортування в хоперах, цистернах та інших типах вагонів.

Терміни виконання перевезень залізницями - від 28 діб.

Особливості вантажоперевезень з КНР

Якщо потрібно перевезти велику партію товару, в залежності від кількості і параметрів вантажу викуповується один або кілька контейнерів. В яких буде перебувати тільки замовлення клієнта. Подібні перевезення називаютьсяFull Container Load(FCL).

Якщо замовника цікавить дешева доставка з Китаю в Україну, і при цьому необхідне транспортування невеликої кількості товарів, застосовуєтьсяLess than Container Load(LCL). Так називається тип перевезень, коли потрібно оплатити тільки місце, яке займає посилка клієнта. В одному контейнері доставляють кілька посилок, які мають різних відправників і одержувачів. Поставка консолідованого вантажу дозволяє заощадити фінанси, так як замовнику не потрібно платити за весь контейнер.

Перевезення збірних вантажів виконується за одним транспортним документом, а значить, скорочується час на оформлення дозвільних паперів.

У компанії є власні склади в Китаї та Україні. Ми здійснюємо контроль за процесом доставки товару на всіх етапах проходження. Перевіряємо цілісність упаковки посилок, пломбування контейнерів. Доставка з Китаю буде виконуватися з урахуванням вимог і бажань замовника, а відстежувати місце розташування посилки можна в режимі онлайн. Для цього достатньо скористатися додатком INTA-ICS для смартфонів.

Додаткові послуги під час перевезення вантажів з Китаю

Крім основних процедур, доставка вантажу з Китаю має на увазі перелік додаткових послуг, якими клієнти можуть скористатися за своїм бажанням. У них входять:

 • допомога під час переговорів з постачальниками продукції;
 • надання звітів, включаючи фото - та відеозвіти перевірки вантажу;
 • тимчасове зберігання замовленого товару на території наших складів;
 • доставка посилок за точною адресою, яку вкаже клієнт;
 • пошук і викуп товарів з різних китайських сайтів, які спеціалізуються, наприклад, на виробництві одягу, електроніки, обладнання.

Компанія INTA-ICS уважно підходить до кожного замовлення, пропонуючи вигідні рішення, ґрунтуючись на можливостях і потребах клієнта. Будь-яка доставка товару з Китаю в Україну має на увазі оптимальне співвідношення вартості, строків і умов. Ми пропонуємо гнучкі тарифні плани, а кожен маршрут розробляється індивідуально для кожного замовника.

Процедура по проходженню митного огляду буде успішно виконана нашими фахівцями.

Ви можете розраховувати на оперативну обробку даних на замовлення і розрахунок вартості транспортування логістами компанії INTA-ICS.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon