Layer 1

Доставка з Ізраїлю в Україну

Компанія INTA-ICS пропонує послуги традиційної та комбінованої доставки вантажів за доступною ціною. Ми підберемо для вас індивідуальний маршрут і перевеземо товари в термін від 3 днів.

 • Складські послуги

 • Від 5 днів

 • Митне оформлення

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Вантажоперевезення з Ізраїлю

Для українських підприємців торгові відносини з Ізраїлем дуже вигідні, адже ця країна має одну з найбільш розвинених економік на Близькому Сході, а ізраїльська продукція відрізняється високою якістю. Все це дозволяє бізнесменам з України розширити асортимент, закуповуючи високотехнологічну продукцію, пластик, текстильні матеріали та взуття.

Щоб вигідно і швидко перевезти посилки з Ізраїлю в Україну, звертайтеся в INTA-ICS. Ми підбираємо оптимальний варіант транспортування, а також надаємо замовникам широкий перелік складських послуг. В них входить додаткова упаковка вантажу, його маркування, інспектування, створення звіту та багато іншого.

Щоб замовити доставку з Ізраїлю в Україну, залиште замовлення на сайті INTA-ICS. Найближчим часом вам передзвонить наш менеджер і обговорить деталі майбутнього перевезення товарів.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Доставка посилок з Ізраїлю в Україну

Українці привозять з Ізраїлю найрізноманітніші товари: обладнання, сувеніри, косметику, електроніку, а також продукцію, куплену на виставках.

Однак міжнародні перевезення - це процедура, якою не рекомендується займатися самостійно. Навіть невелика помилка або неточність під час митного оформлення може привести до затримки вантажу або відмову в його транспортуванні.

Для перевезення ізраїльської продукції рекомендуємо вам звертатися в INTA-ICS. Співпрацюючи з нами, ви зможете швидко і за вигідною ціною отримаєте свої товари на території України.

Як відбувається авіаперевезення посилок з Ізраїлю від дверей до дверей

Пропонуючи клієнтам послугу перевезення за схемою "від дверей до дверей", наші фахівці виконують доставку в кілька етапів:

 • Ви вказуєте відправнику в Ізраїлі контактні дані нашого складу в Польщі, для відправки посилки для подальшого перевезення в Україну.
 • Наші фахівці упаковують посилку, оформляють необхідні супровідні документи.
 • Ми відправляємо посилку в Україну заздалегідь обраним транспортом, враховуючи побажання клієнта.
 • По прибуттю в країну, вантаж проходить митне очищення, після чого ми доставляємо його на склад тимчасового зберігання.
 • Кур'єр INTA-ICS забирає посилку і відправляється з нею за адресою.

Переваги співпраці з компанією INTA-ICS

Ми вже багато років надаємо послуги з організації доставки з Ізраїлю в Україну, тому знаємо всі тонкощі і особливості логістичних процесів.

Наші сильні сторони:

 • індивідуальний підхід до вирішення поставленого завдання;
 • правильне оформлення необхідних для транспортування документів;
 • маршрут, розроблений для доставки саме вашої посилки;
 • облік ваших вимог, побажань та можливостей.

Щоб знизити вартість посилки з Ізраїлю в Україну, замовте послугу збірної доставки. Цей спосіб підійде, якщо вам потрібно доставити невелику кількість товарів. Ми зберемо ваш вантаж з товарами інших клієнтів, завдяки чому знизиться ціна оренди транспорту і самих вантажоперевезень. Кожен замовник оплачує тільки місце під свій товар, а не всю доступну площу в принципі.

Під час організації вантажоперевезень з Ізраїлю, ми застосовуємо продумані логістичні схеми і пропонуємо вам найбільш вигідні рішення. Співпрацюючи з INTA-ICS ви можете розраховувати на сучасний і якісний сервіс, а також своєчасну доставку з Ізраїлю в Україну.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon