Layer 1

Доставка з Італії в Україну

Хочете налагодити безперебійну доставку товарів, куплених в Італії? Логісти компанії INTA-ICS розроблять маршрут, а потім швидко і за доступною вартістю перевезуть ваш вантаж.

  • Автодоставка

  • Доступна вартість

  • Точний розрахунок

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка з Італії

Італійський ринок широко відомий своїми аутлет і інтернет-магазинами з широким асортиментом модної якісної продукції. Даний сегмент ринку надзвичайно цікавий українським підприємцям, які хочуть налагодити швидке і надійне транспортування побутової техніки, модного одягу, взуття, сумок та багатьох інших товарів.

Доставка з Італії в Україну - один з основних напрямків компанії INTA-ICS, що спеціалізується на міжнародних вантажоперевезеннях.

Наші переваги: оперативна обробка замовлень; швидкі перевезення; гнучкі тарифи і точний розрахунок вартості послуг; команда логістів з багаторічним практичним досвідом; індивідуально розроблені маршрути.

Виконуємо доставку з Італії в Україну в термін від 5 діб. Відстежувати поточне місце розташування вантажу можна дуже легко через наш мобільний додаток.

Щоб замовити послуги міжнародного перевезення італійських товарів в Україну, заповніть онлайн-форму на сайті. Менеджер передзвонить вам найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Способи перевезень вантажів з Італії

Італійські товари відомі високою якістю виготовлення і відповідністю стандартам ЄС. Доставка з Італії в Україну - це оптимальний спосіб придбання необхідної продукції. Замовники обирають товари в режимі онлайн, наприклад, на регіональному сайті Ebay в Італії, довіряючи автодоставку вантажів логістичної компанії INTA-ICS.

Наші фахівці володіють багаторічним практичним досвідом в сфері міжнародних перевезень. Пропонуємо комплексні послуги доставки вантажів з Італії в Україну, гнучкі тарифи та індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання.

Наші логісти не тільки підберуть транспорт, але і займуться митним оформленням вантажу. Ви звільняєтесь від необхідності займатися питаннями транспортування, тому просто обирайте необхідні товари в італійському онлайн-магазині та отримуйте їх в Україні.

Ми пропонуємо кілька варіантів доставки з Італії в Україну, наприклад, у вигляді консолідованого вантажу.

Потрібно перевезти невелику партію товарів?

Вибирайте транспортування збірного типу. Завдяки такому виду доставки можна заощадити під час перевезення посилки, так як не потрібно оплачувати оренду всього автотранспорту. Вартість транспортування ділиться між усіма замовниками, відповідно до місця, яке займає вантаж кожного клієнта.

Популярні італійські інтернет-магазини

Клієнти нашої компанії часто купують товари з Італії через інтернет-магазини. Найбільш популярні з них:

  • Foppapedretti. Італійський онлайн-магазин, що пропонує широкий асортимент товарів для шанувальників еко-стилю.
  • Wolford. Одяг з Італії преміум-класу: нижню білизну, панчохи, легінси, сукні.
  • Coccinelle. Люксові жіночі сумки, гаманці і аксесуари.
  • Baldinini. Модне, стильне і якісне чоловіче та жіноче взуття.
  • Moschino. Фірмовий інтернет-магазин відомого італійського бренду.

Послуги доставки з Італії в Україну від INTA-ICS дозволяють приватним особам оновити власний гардероб або інтер'єр приміщення, а підприємцям - розширити асортимент.

Співпрацюючи з нашою компанією, бізнесмени можуть не тільки придбати якісні товари з Італії за вигідною ціною, але і заощадити на транспортуванні продукції. Кожен маршрут ми розробляємо з урахуванням вимог і побажань замовника, підбираючи потрібний тип автотранспорту для швидкої і надійної доставки товарів з Італії.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon