Layer 1

Доставка з Іспанії в Україну

Сьогодні іспанський ринок пропонує безліч товарів, що користуються попитом в українців. Співпрацюючи з INTA-ICS, ви можете організувати вигідні поставки продукції з Іспанії в Україну.

 • Складські послуги

 • Митні послуги

 • Точний розрахунок

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка вантажів і товарів з Іспанії

Сьогодні іспанський ринок активно розвивається, пропонуючи споживачам безліч товарів: одяг, будматеріали, електроніку, косметику і багато іншого. Організувавши безперебійні поставки продукції з Іспанії, українські бізнесмени зможуть розширити асортимент, пропонуючи покупцям якісні товари за доступною ціною.

Компанія INTA-ICS пропонує комплексні послуги доставки з Іспанії в Україну. Співпрацюючи з нами, ви звільняєте себе від ряду труднощів, пов'язаних з логістикою:

 • оформлення дозвільних паперів;
 • оренди складу для зберігання товарів;
 • пошуку перевізників;
 • розробки маршруту і так далі.

Ми також надаємо професійні послуги митного оформлення: просто поставте завдання, і фахівці INTA-ICS запропонують вам найбільш вигідні рішення.

Оформляйте послугу доставки з Іспанії на нашому сайті. Консультант компанії передзвонить вам незабаром, зробить точний розрахунок вартості і обговорить деталі замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Вантажоперевезення з Іспанії в Україну

Іспанські товари поступово набувають популярності в багатьох країнах світу, включаючи Україну. В магазинах все частіше можна зустріти іспанську керамічну плитку, косметику, посуд, на підприємствах використовують промислове обладнання та комплектуючі, замовляючи для цього послугу доставки з Іспанії.

Чимало і українських підприємців розглядають Іспанію як важливого бізнес-партнера, так як постачальники з цієї країни пропонують широкий асортимент продукції як для великого підприємства, так і для невеликої компанії. Тому в нашій компанії все частіше замовляють послугу доставки вантажів і товарів з Іспанії.

Особливості вантажоперевезень з Іспанії від INTA-ICS

В європейських містах висока якість дорожнього покриття на швидкісних трасах. Це підвищує зручність і безпеку автомобільної доставки з Іспанії в Україну. За допомогою автотранспорту можна швидко перевезти устаткування або інші крихкі вантажі.

Невеликі посилки з Іспанії в Україну можна доставити збірними вантажами. Це варіант транспортування, при якому вартість оренди автомобіля в рівних частках ділиться між усіма замовниками, чий товар знаходиться в машині. Терміни доставки трохи збільшаться через необхідність зібрати посилки всіх замовників та сформувати збірний вантаж. Однак ви зможете заощадити, так як оплачуєте тільки частина оренди автомобіля.

Як замовити товари з іспанських сайтів ZARA, Massimo Dutti, Mango та інших

Найчастіше в INTA-ICS надходять замовлення на викуп і доставку товарів з онлайн-магазинів:

 • zara.com, mango.com - високоякісний одяг, взуття та аксесуари за доступними цінами;
 • elcorteingles.es - великий асортимент різних товарів з постійними акціями та знижками;
 • elarmariodelatele.com - стильне брендове взуття і одяг іспанських і світових виробників;
 • casadellibro.com - онлайн-магазин, який спеціалізується на паперових та електронних книгах, Blu-ray і DVD-фільмах, блокнотах, ручках і інших аксесуарах;
 • jugarijugar.com - інтернет-магазин дитячих іграшок, передбачених для тих, хто розвивається по системам Реджо, Вальдорф і Монтессорі;
 • massimodutti.com - великий іспанський інтернет-магазин, що пропонує одяг, взуття та аксесуари високої якості.

Щоб замовити доставку з Іспанії, звертайтеся в INTA-ICS. Ми беремося за будь-які завдання, надаючи клієнтам високоякісне обслуговування та вигідні логістичні рішення.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon