Layer 1

Перевезення вантажів з Чехії

Сьогодні з Чехії везуть найрізноманітніші товари - від сувенірів до промислового обладнання. Якщо хочете налагодити поставки за доступною ціною, вам не обійтися без допомоги професіоналів INTA-ICS.

 • Від 3 днів

 • Складські послуги

 • Вигідна ціна

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка з Чехії в Україну

Завдяки вигідному розташуванню і постійного розвитку, Чехія стала великим транспортним вузлом і експортером різних високоякісних товарів. Розвинена економіка сприяє встановленню торгових зв'язків з іншими країнами, включаючи Україну.

Сьогодні доставка товарів з Чехії - затребувана послуга компанії INTA-ICS. Наші фахівці володіють потрібними знаннями і навичками, а також значним практичним досвідом вантажоперевезень чеських товарів, що дозволяє доставляти вантажі в термін і за доступними для клієнтів тарифами.

Популярним способом транспортування чеської продукції є автомобільні вантажоперевезення. З їх допомогою можна швидко і за доступною ціною перевезти товари. Для цього ми використовуємо великовантажні автомобілі з місткістю 40, 86 або 120 м³.

Замовляйте вантажоперевезення з Чехії, заповнивши онлайн-анкету на сайті INTA-ICS. Наш менеджер передзвонить вам для уточнення деталей угоди і повідомить попередню вартість послуг.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Доставка з Чехії в Україну

Автомобільна промисловість є важливою частиною економічної складової держави, що займає друге місце в Європі за кількістю виготовлених автомобілів. Однак послуги вантажоперевезень з Чехії сьогодні є актуальними не тільки для доставки автотранспорту: країна також є експортером якісної техніки, кришталю, текстилю та екопродуктів.

Що купують в Чехії для доставки в Україну

У нашій компанії клієнти часто замовляють доставку з інтернет-магазинів, так як онлайн-шопінг полегшує процес пошуку і вибору потрібних товарів. Найчастіше українців цікавлять:

 • одяг і взуття;
 • обладнання для бізнесу;
 • цифрова та побутова техніка;
 • автомобілі;
 • дитячі товари.

Ви можете істотно заощадити, якщо будете замовляти акційні товари в популярних онлайн-магазинах Чехії. Чеські інтернет-майданчики Aukro, eBay і Amazon часто влаштовують різноманітні знижки та акції, даруючи особливі вигоди при оптових замовленнях продукції.

Щоб ви своєчасно отримали вантаж, ми розробимо індивідуальний маршрут і підберемо відповідний для вашого замовлення транспорт. Доставка товарів з Чехії буде виконана в строк від 5 днів.

Чому потрібно вибрати для доставки INTA-ICS

Компанія INTA-ICS пропонує професійні логістичні послуги:

 • перевезення вантажів з Чехії за вигідною ціною, з урахуванням вашого логістичного бюджету;
 • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
 • знижки новим і постійним клієнтам;
 • підбір транспорту відповідно до ваги, об'ємом і габаритами вантажу;
 • комплексні складські послуги, додаткова упаковка товару.

Якщо потрібно перевезти невелику кількість чеської продукції, ви можете замовити збірні доставки вантажів з Чехії. При такому варіанті транспортування ви оплачуєте оренду не всього автомобіля, а тільки місця, яке займає ваша посилка.

При виникненні питань звертайтеся до наших менеджерів за консультацією. Фахівці розрахують попередню вартість вантажоперевезень з Чехії та обговорять з вами деталі замовлення.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon