Layer 1

Доставка з Англії в Україну

Компанія INTA-ICS пропонує швидку доставку вантажів з Англії в Україну. Ми завжди враховуємо вимоги і побажання замовників, пропонуємо гнучкі тарифи і оптимальні маршрути.

 • Автодоставка

 • Доступна вартість

 • Точний розрахунок

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка з Великобританії

Шукаєте спосіб організувати стабільні поставки з Англії? Логістична компанія INTA-ICS виконує доставку з Англії в Україну швидко і без затримок. Пропонуємо клієнтам гнучкі тарифи, правильне митне оформлення вантажу і точний розрахунок вартості майбутніх послуг. Всі маршрути розробляються нашими логістами в індивідуальному порядку.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо потрібно перевезти автомобіль, одяг, взуття, меблі і багато інших товарів з Англії. Найбільш поширеним способом доставки вантажу є автодоставка.

Додаткові послуги INTA-ICS:

 • повне оформлення транспортних паперів;
 • митне очищення посилки;
 • додаткова упаковка товару в разі потреби;
 • тимчасове зберігання на нашому складі в Україні.

Щоб замовити послуги доставки з Англії в Україну, скористайтеся онлайн-формою на нашому сайті. Залиште контактні дані, щоб менеджер INTA-ICS зміг зв'язатися з вами найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Що везуть з Англії в Україну

Доставка з Англії в Україну - це послуга логістичної компанії INTA-ICS, яка дозволяє замовникам швидко і вигідно отримати англійські товари. Пропонуємо клієнтам сучасні логістичні рішення за доступними тарифами, індивідуальний підхід до доставки з Англії, надійне транспортування дрібних і великих партій вантажу.

Послуга перевезення Англія-Україна найчастіше затребувана при доставці:

 • одягу, взуття, аксесуарів;
 • авто і запчастин до них;
 • електронних товарів і побутової техніки;
 • годинників, ювелірних виробів;
 • меблів і предметів декору.

Українських підприємців часто цікавлять оптові закупівлі і транспортування продукції для подальшого перепродажу. Це обумовлено наявністю сезонних знижок та інших бонусів в інтернет-магазинах Англії. Завдяки їм можна вигідно замовити і придбати великі партії товарів, довіривши вантажоперевезення нашим логіста.

Від чого залежить ціна вантажоперевезень з Англії

Ми акуратно перевеземо ваші цінні та крихкі товари. На послуги доставки з Англії в Україну ціна багато в чому залежить від параметрів вантажу, а не продукції як такої. Вартість логістичних процедур буде встановлена ​​в залежності від ваги, розмірів посилки та інших особливостей.

Замовляйте послуги з доставки товарів з Англії в Україну в компанії INTA-ICS, якщо вирішили робити покупки через популярні англійські онлайн-магазини. Ми виконаємо транспортування швидко, підібравши оптимальний транспорт для перевезення ваших товарів.

Найпопулярніші англійські інтернет магазини

В основному перевезення вантажів потрібна клієнтам нашої компанії, які закуповують продукцію через різні онлайн-майданчики. Популярним прикладом є найбільший аукціон Ebay Англія - ​​ebay.co.uk.

Щоб організувати доставку з Англії, посередник в особі INTA-ICS викупить вибрані вами товари і перевезе їх в Україну. Всі ваші вимоги і побажання будуть враховані. Доставка з Великобританії часто потрібна нашим клієнтам для транспортування товарів, куплених в таких популярних англійських онлайн-магазинах:

 • amazon.co.uk;
 • sportsdirect.com;
 • mothercare.com;
 • store.nike.com;
 • newlook.com.

Замовляйте доставку посилок від INTA-ICS, заповнивши спеціальну форму на сайті компанії. Місцезнаходження вантажу можна відстежувати через додаток для смартфонів. На будь-які ваші питання щодо доставки з Англії в Україну може відповісти фахівець нашої компанії.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon