Layer 1

Доставка вантажів з Туреччини в Україну

INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень з Туреччини на вигідних для клієнтів умовах. Маршрути розробляються індивідуально, вартість транспортування фіксується і не змінюється.

 • Від 3 днів

 • Вигідна ціна

 • Індивідуальний підхід

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка з Туреччини

Турецькі виробники пропонують широкий асортимент різних товарів, тому напрямок вантажоперевезень Туреччина-Україна досить популярний серед українських підприємців.

Чому не варто займатися самостійною транспортуванням? Ось декілька причин:

 • Міжнародні транспортування - це складний процес. При оформленні повернення вас чекає тривала паперова тяганина і необхідність пошуку рішення ситуації, що склалася.
 • Продавці відправляють вантажі незалежно один від одного. Тому, якщо товари від декількох постачальників прибудуть в різний час, вам доведеться орендувати склад для зберігання або витрачати час на отримання кожної посилки окремо.
 • Компанія INTA-ICS пропонує комплексні послуги, завдяки яким доставка вантажів з Туреччини в Україну пройде за планом, з дотриманням ваших умов і вимог. Ви також зможете відстежувати місце розташування товару в онлайн-режимі через наш додаток.

Залишайте заявку на сайті і чекайте дзвінка: наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Які товари везуть з Туреччини

Серед вітчизняних підприємців затребувана доставка вантажів з Туреччини в Україну, так як з цієї країни привозять багато популярних товарів масового споживання: одяг, дрібну побутову техніку, меблі, електроніку.

Транспортування карго Туреччина-Україна - це вигідний спосіб перевезення турецьких товарів, які користуються попитом у жителів України завдяки їх доступній вартості і переважно високій якості.

Перевезення з Туреччини дозволяють підприємцям створити прибутковий бізнес, реалізуючи турецьку продукцію в нашій країні. Завдяки зусиллям фахівців INTA-ICS, доставка товарів, вантажів, посилок виконується по оптимізованим логістичним схемам та маршрутам.

Чому вам потрібно вибрати доставку речей з Туреччини в Україну від INTA-ICS?

 • пропонуємо послуги за доступними тарифами, зі знижками і бонусами;
 • індивідуально підходимо до кожного замовлення на доставку вантажу;
 • дотримуємося термінів транспортування;
 • пропонуємо можливість відстеження місцеположення посилки в онлайн-режимі через додаток.

Терміни та види доставок з Туреччини

 • Автоперевезення з Туреччини дозволяють отримати турецьку продукцію швидше, ніж судноплавним транспортом. Завдяки розгалуженій дорожній інфраструктурі, доставка товарів автомобілем виконується в термін від 14 діб.
 • Перевезення судноплавним транспортом є оптимальним варіантом для тих, хто хоче максимально заощадити на доставці. Займає від 35 діб.

Доставка збірних вантажів можлива при будь-якому способі транспортування. Такі вантажоперевезення є економічно вигідним і зручним варіантом для багатьох власників бізнесу. В даному випадку вартість карго з Туреччини в Україну буде нижче, так як клієнт оплачує тільки місце, яке займає його посилка.

У компанії INTA-ICS доставка з Туреччини в Україну вигідна для замовників по ряду причин: гнучкі тарифні плани, вигідна вартість послуг, повноцінне оформлення митних та необхідних дозвільних документів.

Вартість відправлення залежить від деталей замовлення і способу транспортування. Ми враховуємо побажання і вимоги клієнта, після чого укладаємо з ним контракт, на підставі якого і буде виконуватися перевезення вантажів.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon