Layer 1

Доставка вантажів з Європи

Міжнародні вантажоперевезення з Європи затребувані у підприємців України. Звертайтеся в INTA-ICS, якщо вас цікавить швидка, недорога і надійна доставка товарів.

 • Від 3 днів

 • Доступна ціна

 • Вантаж від 1м³

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення

Доставка вантажів з Європи - це оптимальний варіант для власників малого та великого бізнесу, які хочуть значно збільшити прибутковість своєї компанії. Європейські товари популярні через високу якість продукції. Головним питанням залишається транспортування вантажів в Україну на вигідних для клієнта умовах.

У підприємців не завжди є власний автопарк, налагоджені зв'язки з перевізниками і достатній логістичний бюджет. У тому числі транспортування самостійно має на увазі:

 • необхідність займатися митними оформленням і очищенням;
 • значні часові витрати;
 • пошук відповідного транспорту;
 • оформлення дозвільних документів і так далі.

Звертаючись в INTA-ICS ви звільняєте себе від цих завдань, надаючи їх професіоналам своєї справи. Якщо вас цікавить доставка збірних вантажів з Європи - це входить в перелік послуг нашої компанії. Пропонуємо транспортування вантажів від 1 м ³ за доступними цінами.

Залишайте заявку на сайті, вказавши необхідний тип вантажоперевезень. Наш менеджер передзвонить і обговорить з вами деталі замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Особливості доставки вантажів з Європи

Згідно екологічним правилам кордону Євросоюзу і України, перетинати її можуть тільки відповідні транспортні засоби - єврофури. Автомобілі застарілого зразка не можуть виконувати контейнерні перевезення з Європи в Україну і навпаки.

Якщо вам потрібна стандартна або доставка збірних вантажів з Європи, для якої необхідні певні температурні умови, в такому випадку будуть використані автомобілі, що підтримують заданий температурний режим.

Коли обирають доставку автомобілями

Доставка вантажів з Європи за допомогою автотранспорту - це оптимальний за термінами і безпеки варіант транспортування товарів. Завдяки розгалуженим сухопутним лініях, час доставки дрібних вантажів з Європи значно скорочується, при цьому зберігається можливість акуратною перевезення продукції.

Найчастіше клієнтів цікавить доставка запчастин, меблів, техніки, одягу, різного устаткування і інших товарів. Особливою популярністю користується доставка збірних вантажів з Європи в Україну, коли замовникам необхідно оплатити оренду не всього контейнера, а тільки місця, яке займає їх товар.

Незважаючи на той факт, що автомобілі обмежені по завантаженості, вони не прив'язані до маршруту. Це дозволяє логістам компанії INTA-ICS легко розробити оптимальний маршрут. В таких умовах доставка збірних вантажів з Європи займе мінімально можливий час - від 3 днів.

Міжнародні вантажоперевезення з Європи з INTA-ICS

Доставка і розмитнення вантажів з Європи - це складні процеси, які слід довірити професійній логістичної компанії. Багаторічний практичний досвід та комплексні послуги з транспортування товарів, компанія INTA-ICS пропонує клієнтам.

Доставка вантажів з Європи в Україну розглядається індивідуально, тому вартість транспортування залежить від деталей замовлення:

 • типу вантажу;
 • країни відправлення;
 • маршруту і відстані;
 • термінів перевезення товарів;
 • інших додаткових послуг.

Звертаючись в нашу компанію, ви можете розраховувати на такі послуги:

 • доставка вантажів з Європи по індивідуально розроблених маршрутах;
 • послуги з митного оформлення;
 • тимчасове зберігання товарів на складах;
 • відстеження місця розташування посилки в цілодобовому режимі.

Якщо вас зацікавили вантажоперевезення з Європи або виникли додаткові питання, звертайтеся до консультантів INTA-ICS за консультацією.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon