Layer 1

Доставка обладнання для бізнесу

INTA-ICS пропонує вигідні умови для швидкого і безпечного перевезення в Україну обладнання, промислових верстатів, а також всього необхідного для бізнесу.

 • Пошук постачальника

 • Послуги брокера

 • Вигідна ціна

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка верстатів і обладнання для бізнесу з Китаю

Міжнародне перевезення обладнання та верстатів для підприємства - це складний з технологічної точки зору процес. Виконати його можуть тільки майстри своєї справи - логісти INTA-ICS, що мають великий перелік знань і навичок в галузі міжнародної доставки. Завдяки правильно виконаному транспортуванню, зменшується час введення техніки в експлуатацію, а значить і початок виробничих процесів.

Компанія INTA-ICS пропонує комплексні логістичні послуги за доступною вартістю і з оптимальними термінами доставки. Надаємо клієнтам послуги брокера: всі митні процедури при доставці обладнання з Китаю будуть оформлені правильно, тому ви вчасно отримаєте вантаж і зможете запустити виробництво в заплановані терміни. Для запобігання корозії і механічного пошкодження обладнання, ми пропонуємо послугу додаткової упаковки товару.

Замовляйте послуги доставки на веб-сайті INTA-ICS. Наш менеджер розрахує попередню вартість процедур і передзвонить вам.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Яке обладнання доставляють з Китаю

Китайське обладнання для виробництва затребуване в українських підприємців - це доступна і якісна техніка, яка широко застосовується практично в усіх сферах бізнесу.

Щоб перевезти китайське обладнання для малого чи великого бізнесу в Україні, звертайтеся в компанію INTA-ICS. Пропонуємо логістичні послуги з транспортування обладнання:

 • косметологічного;
 • харчового;
 • будівельного;
 • пейнтбольного;
 • ювелірного;
 • холодильного;
 • діагностичного;
 • для виробництва меблів;
 • та інших видів.

Доставити обладнання для бізнесу з Китаю допоможуть досвідчені логісти, які перевезуть його з мінімальними ризиками: попередивши всі можливі пошкодження в результаті впливу на нього фізико-хімічних процесів.

Види доставки обладнання з Китаю

Пропонуємо клієнтам кілька способів перевезення обладнання для бізнесу з Китаю:

 • Повітрям. Якщо через простій виробництва у підприємства можуть бути великі збитки, вартість повітряних вантажоперевезень відходить на другий план. Вантажі будуть доставлені в термін від 5 днів. Всередині літака немає різких перепадів температур, мінімізовані вібрації при доставці обладнання з Китаю. Завдяки цьому електронна техніка не пошкоджується, не псується, на неї не потрапляє волога з навколишнього середовища.
 • Морем. Основна перевага такого транспортування - вартість. Вона підходить для великих партій контейнерних вантажоперевезень і може стати недорогим варіантом для отримання вантажу в Україні.
 • Сушею. У автомобілів немає жорсткої прив'язки до маршруту, тому доставка можлива в місця, куди не зможе потрапити інший транспорт. Цей спосіб має раціональне співвідношення за ціною і термінами транспортування.

Якщо вам потрібні верстати з ЧПУ з Китаю, ми пропонуємо послуги з пошуку постачальника і перевірки продукції. Після цього доставимо техніку обраним вами способом.

Безпечна поставка обладнання з Китаю і інших країн

Логісти INTA-ICS враховують всі особливості вантажу, що перевозиться. Через нашу компанію ви зможете не тільки замовити обладнання в Китаї, але і отримати його на території України в заздалегідь обумовлені терміни.

Сучасні виробничі станки з Китаю та інше обладнання - це високотехнологічна техніка, оснащена електричними елементами і крихкими компонентами. Через це вимоги до транспортування багаторазово збільшуються:

 • потрібно обережно проводити маніпуляції при навантаженні і розвантаження вантажу;
 • правильно підібрати транспортний засіб, щоб акуратно перевезти верстати для малого бізнесу та іншу техніку з Китаю;
 • забезпечити особливі умови, якщо це зазначено в специфікації вироби - температура, вологість, допустиму межу вібрації.

Замовляйте послуги в компанії INTA-ICS, якщо вам потрібна безпечна поставка верстатів і устаткування.

Ми підберемо для вас кращих постачальників обладнання з Китаю, правильно оформимо транспортні та дозвільні документи, доставимо розмитнений вантаж в пункт призначення в Україні.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon