Layer 1

Морська доставка вантажів з США

Компанія INTA-ICS здійснює вантажоперевезення з США. Америка - один з центрів світової торгівлі, тому співпраця з місцевими виробниками може сприятливо вплинути на ваш бізнес.

 • Від 35 днів

 • Доставка від 50кг

 • Зручна система оплати

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Морські перевезення з США від А до Я

Вантажоперевезення по морю надають всі умови і можливості для розвитку практично будь-якого бізнесу. Популярність цього типу транспортування обумовлена ​​низькою вартістю послуг і можливістю перевозити великі обсяги вантажів.

Доставка з США в Україну морем також зручна завдяки можливості зробити замовлення у декількох постачальників і здійснити збір і зберігання вантажу на складі перед відправкою.

Доставка морем з США відбувається наступним чином:

 • Товар акуратно упаковується і завантажується в транспорт.
 • Виконується доставка вантажів в порт, де відбувається їх оформлення. Всі супутні процедури, а також митне оформлення після прибуття продукції в Україні, виконує INTA-ICS.
 • Вантаж транспортується по морю до порту України. Після цього товари перевозяться до кінцевого пункту призначення наземним або повітряним шляхом. Це залежить від виду вантажу, термінів доставки і тарифного плану.
 • Вантаж прибуває в вказане місце в призначений термін.

Залиште контактні дані та інформацію про замовлення. Менеджер INTA-ICS зателефонує вам найближчим часом.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Як заощадити на доставці зі США

Міжнародні морські перевезення з США є одним з найбільш безпечних і надійних способів транспортування вантажів. Компанія INTA-ICS підбирає маршрути так, щоб кожен рейс був економічно вигідним для клієнтів. Завдяки цьому можлива доставка транспортних засобів, обладнання, техніки та інших товарів на значні відстані і за невеликою ціною.

Вантажні перевезення морем з Америки - це оптимальний спосіб транспортування товарів, якщо вартість є для вас ключовим фактором. Наприклад, перевезення вантажів від 50 кг можуть бути збірними. У цьому випадку клієнт оплачує тільки місце, яке займає його товар.

Кому підійде доставка з США морем

Вантаж з Америки в Україну перевозиться морем довше, ніж повітряними шляхами, але вартість такого типу транспортування нижче. Тому доставка морем з США є найбільш оптимальним варіантом для клієнтів, для яких вартість доставки важливіше часу її здійснення.

Транспортування збірних вантажів - можливість розмістити в одному контейнері товари від кількох замовників. Це дозволяє більш раціонально здійснювати доставку продукції невеликими партіями з США в Україну з максимальною економією.

Як відбувається доставка з США в Україну морем

Процес доставки вантажів морськими шляхами складається з чотирьох етапів:

 • упаковка і завантаження продукції в наземний транспорт;
 • доставка вантажу в порт і його оформлення - ці етапи, включаючи митні процедури в точці прибуття, бере на себе компанія INTA-ICS;
 • після прибуття в порт України, товари перевозяться до пункту призначення автомобільним або залізничним транспортом;
 • клієнт отримує вантаж в зазначеному місці в заздалегідь обумовлені терміни доставки.

З моменту відвантаження товару, клієнти INTA-ICS зможуть відстежувати всі поставки через наш додаток для мобільних і статус перевезень в США.

Від чого залежить ціна і терміни перевезень з США морем

Доставка вантажів виконується від 35 діб. Наші логісти підбирають маршрути в індивідуальному порядку, що прямо впливає на те, скільки йде посилка з США в Україну морем.

Компанія INTA-ICS комплексно підходить до питання міжнародних вантажоперевезень, тому пропонує гнучкі тарифи і зручні способи оплати послуг. На ціну в першу чергу впливають обсяг, вага, габарити і особливості вантажу.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon