Layer 1

Доставка контейнерів з США

Компанія INTA-ICS пропонує гнучкі тарифи на транспортування контейнерів з США. Ми співпрацюємо з провідними судноплавними компаніями і індивідуально підходимо до кожного замовлення

  • від 30 днів

  • Послуги брокера

  • Зберігання вантажу

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка контейнерів з США в Україну

Українські бізнесмени часто співпрацюють з американськими партнерами, так як ринок Сполучених Штатів Америки відрізняється різноманітністю товарів високої якості. США є одним з провідних світових експортерів. Вантажоперевезення з цієї країни в Україну найчастіше виконують за допомогою судноплавного транспорту.

Такий тип транспортування довший, ніж доставка по повітрю, проте при цьому він дешевше. Якщо замовник хоче перевезти великогабаритний або важкий вантаж, морські перевезення можуть стати найбільш оптимальним варіантом.

Існує два способи транспортування вантажів:

  • FCL- перевезення одного вантажу власника за допомогою одного контейнера;
  • LCL- доставка невеликих партій товарів від різних замовників, в складі одного вантажу, в одному контейнері.

Компанія INTA-ICS пропонує вигідні для клієнтів тарифи на морський фрахт, розробку індивідуальних маршрутів і високий сервіс з доставки зі США.

Щоб замовити послуги перевезення морем, залиште замовлення на сайті і найближчим часом вам передзвонить менеджер нашої компанії.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Які види доставок контейнерів з Америки ми надаємо

Компанія INTA-ICS пропонує два види доставки вантажу з США в Україну - морський фрахт і "під ключ". Обидва різновиди мають свої відмінні риси і сильні сторони, тому для кожної ситуації передбачено певний тип доставки.

Морський фрахт

Мається на увазі перевезення вантажу морем. У вартість послуг входить оплата за фактичну доставку, але також можливі збори за обробку вантажу.

Доставка великої партії вантажу контейнером з США дозволяє клієнтам заощадити час і гроші. При цьому фрахтувальник сам організовує доставку вантажу в порт / з порту.

Доставка вантажу "від дверей до дверей"

Мається на увазі не тільки безпосередня доставка контейнерів з США, але і всі інші послуги. Вантаж буде доставлений наземним транспортом до кінцевого пункту нашою компанією.

Особливості контейнерних вантажоперевезень з США

Доставка контейнерів з США виконується нашою компанією в термін від 28 днів. При цьому INTA-ICS пропонує вигідні логістичні рішення.

Способи завантаження контейнера

  • Двері-порт.Мається на увазі, що відправник самостійно завантажить контейнер, опломбує і перевезе його в морський порт, який є відправною точкою для транспортування. Таке перевезення контейнера з США являється більш дешевим і швидким.
  • Двері-склад-порт.Наша компанія збере вантаж на складі, підготує його до відправки, загрузить на наземний транспорт і доставить його в порт. Такий спосіб використовується при транспортуванні збірних вантажів.

Умови подання контейнера

Один з перших етапів контейнерних перевезень з США - вибір умов подачі контейнера до місця навантаження:

  • Залиш і забери.При таких умовах контейнер залишають під відповідальність вантажовідправника, після чого в певний час за ним повертаються наші логісти та відправляють в порт.
  • Живе завантаження.Порожній контейнер подається до складу постачальника. Протягом кількох годин у нього завантажуються товари. Потім він пломбується, після чого відбувається його доставка в порт.

INTA-ICS має налагоджені партнерські відносини з провідними морськими лініями. Завдяки цьому ми пропонуємо вигідну для клієнтів доставку контейнерів з США. Працюємо з усіма типами контейнерів - 20, 40 і 40-футові High Cube моделі.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon