Layer 1

Карго доставка в Україну

Компанія INTA-ICS пропонує клієнтам комплекс послуг з доставки вантажів в Україну. Ми, також, приймемо товари від вашого постачальника, заповнимо потрібні документи і допоможемо з митним оформленням.

 • Комплекс послуг

 • Зручна система оплати

 • Оперативність

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка карго від транспортної компанії INTA-ICS

Хочете організувати безперебійні поставки товару з-за кордону? Звертайтеся в логістичну компанію INTA-ICS. Ми пропонуємо комплексні послуги з транспортування вантажів в Україну, зручну систему оплати, індивідуальну розробку маршруту.

Багаторічний практичний досвід дозволяє нам пропонувати замовникам вигідні умови і кілька способів перевезення товарів: літаками, автомобілями, потягами та судноплавним транспортом. Ми доставимо продукцію вчасно та беремося за замовлення будь-якої складності.

Відстежуйте розташування вантажу за допомогою нашого додатку для мобільних. Якщо на будь-якому з етапів доставки у вас з'являться питання, на них відповість персональний менеджер компанії.

Замовляйте карго доставку, заповнивши онлайн-форму на нашому сайті. Незабаром з вами зв'яжеться менеджер INTA-ICS і повідомить попередню вартість перевезення вантажу.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Коли потрібна послуга міжнародної доставки карго в Україну

Стресові ситуації на митниці, несподівані проблеми з документами, неправильна упаковка карго постачальником - все це часто призводить до збитків підприємств, діяльність яких безпосередньо пов'язана з поставками з-за кордону. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно звертатися в професійну транспортну компанію: карго доставляють досвідчені логісти, тому будь-які затримки, помилки під час проходження митниці і інші проблеми мінімізуються.

Щоб доставляти вантаж у цілості, вчасно і без затримок, необхідно звертатися в перевірену логістичну компанію. Карго доставка від INTA-ICS - це спосіб швидко і на вигідних умовах отримати товари з-за кордону. Наші співробітники - досвідчені фахівці з багаторічним досвідом і професійними знаннями в сфері міжнародних вантажних перевезень. Ми уважно підходимо до кожного замовлення, підбираємо найбільш підходящий вид транспорту, розробляємо індивідуальний маршрут.

Вантажоперевезення карго: переваги INTA-ICS

Не знаєте мову і особливості покупок іншої країни? Ми візьмемо на себе всі питання транспортування карго, тому ви звільняєтесь від необхідності заповнювати транспортні та дозвільні документи, шукати відповідних перевізників.

Щоб отримати відмінний сервіс і перевезти товари з-за кордону, вибирайте наші послуги: карго буде доставлено вам найбільш оптимальним за ціною і термінами способом. Логісти компанії також допоможуть:

 • підібрати найвигідніші пропозиції на ринку;
 • провести переговори на мові постачальника;
 • надіслати пробні зразки продукції;
 • зрозуміти правила оплати;
 • викупити товар і оформити документи на карго - вантаж, доставку якого ви замовили в INTA-ICS.

Оперативність виконання замовлення, гнучкі тарифи та індивідуальний підхід до вирішення завдання - основні переваги співпраці з INTA-ICS. Якщо вам потрібно терміново отримати карго, доставка з Китаю в Україну і інші послуги будуть виконані нашими логістами в стислі терміни. Оптимальним варіантом для цього є відправка карго повітряними шляхами.

Однак, якщо логістичний бюджет вашої компанії обмежений, рекомендуємо використовувати для перевезення товару не таку швидку, але значно дешевшу морську доставку.

Хочете замовити послуги транспортування cargo? Залишайте заявку на нашому сайті. Менеджер зв'яжеться з вами незабаром і зробить попередній розрахунок вартості майбутніх логістичних процедур.

Ціни і терміни на cargo вантажоперевезення

Якщо вам потрібно перевезти в Україну карго, ціна за кг вантажу буде залежати від багатьох параметрів. Вартість логістичних послуг багато в чому залежить від:

 • обсягу, ваги і габаритів вантажу;
 • способу транспортування товарів;
 • регіон країни, з якої буде перевозитися посилка;
 • терміновість виконання замовлення.

Щоб точно розрахувати, у скільки вам обійдеться карго-доставка з-за кордону, зверніться до менеджера компанії INTA-ICS. Зробіть це, вказавши в онлайн-формі параметри потрібної вам доставки і вантажу, після чого ми надамо вам персонального консультанта. Цей фахівець:

 • допоможе вам підібрати оптимальний для транспортування продукції;
 • точно розрахує вартість майбутніх логістичних процедур;
 • відповість на ваші питання про карго-сервіс не тільки під час першого дзвінка, а й на будь-якому з етапів доставки.

Як заощадити на перевезеннях cargo: доставка і її особливості

Якщо ви шукаєте вигідну доставку карго, міжнародні перевезення від INTA-ICS - кращий вибір. Ми пропонуємо доступні тарифні плани. Якщо ваша партія не заповнює весь контейнер, вибирайте спеціальний вид транспортування - в складі збірного вантажу. В такому випадку ви платите лише зайняте в контейнері місце, не переплачуючи зайву площу.

Обраний транспортний засіб впливає не тільки на вартість, але і на терміни доставки. Якщо використовувати для перевезення карго повітряні шляхи, ви отримаєте вантаж в швидко, однак такі послуги дорожче інших видів транспорту. При ЗД, авто і морської транспортуванні карго буде доставлено за більш тривалий термін, але при цьому ціна послуг виявиться значно нижче.

Підібравши відповідний спосіб вантажоперевезення, звертайтеся до наших менеджерів для обговорення деталей замовлення. Відстежувати поточне місце розташування вантажу ви зможете за допомогою нашого мобільного застосування.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon