Layer 1

Як купувати на Таобао? 7 кроків звичайного користувача

Як купувати на Таобао

Крок 1. Як замовляти з Таобао

Варіант 1

Перший і самий надійний спосіб зробити покупку на цьому інтернет майданчику - звернутися до нас.

Ми допоможемо вибрати надійного постачальника, уточнимо всі нюанси по наявності, замовимо і викупимо товар в інтернет-магазині в Китаї. Головне, ми зможемо його перевірити ще до відправки, тому що в Китаї ми маємо власні склади. А це гарантія того, що ви отримаєте своє замовлення, в цілісності і в обумовлені терміни.

Варіант 2

Я сам! Ок

Другий спосіб - почати розбиратися самостійно. Отже, щоб краще розуміти, що відбувається, користуйтеся Google перекладачем і автоматичним перекладачем сторінки в Chrome. Клацнув правою кнопкою мишки по сторінці і натиснувши на «Перевести на українську / російську». Переклад буде не найточніший, але достатній для пошуку в каталозі.

Отже, починаємо.

Інструкція: Як замовляти з Таобао

Починаємо з кроку 2 - реєстрації.

Реєстрація на TaoBao - done

Процес реєстрації на TaoBao обов'язковий. Пройти його не складно, важливо знати, де шукати. Вгорі сторінки, праворуч.

 Як купувати на Таобао 1

Як купувати на Таобао 2

Як купувати на Таобао 3

Пошук товару на Таобао

Приступаємо до кроку 3- підбору товарів в китайському інтернет-магазині. Вони відсортовані за категоріями в каталозі. Їх можна знайти і через пошук. Якщо вводимо запит вручну, перекладаємо за допомогою Google перекладача, вибравши Китайський традиційний. Важливо досить детально продумати ключові слова, щоб сервіс видав найбільш точні варіанти. Можна перебирати ключові слова, і кожен раз видача може змінюватися.

Тут доступне сортування по ціні. Наприклад, від найбільшої до найменшої. Плюс, ви можете впорядковувати товар за допомогою додаткових послуг постачальника: безкоштовна доставка, популярність товару, гарантії повернення. Тисніть на «Більше» і відзначайте потрібне.

Ще один зручний варіант пошуку - по фото. Натиснувши на фотоапарат в рядку пошуку, обирайте зображення і сервіс видасть всі пов'язані варіанти.

Як купувати на Таобао 4

Вибір товару на TaoBao

Крок 4. Красиве фото? А товар?

Вперше купуючи на Таобао можна розгубитися в достатку пропозицій. Перше, на що звертайте увагу - значки під головним фото. Наприклад, для техніки важливий Червоний пакет. Це знак того, що товар викуплений Tmall Electric. Означає, що він оригінальний. І, означає, ви можете розраховувати на часткове або повне повернення коштів у разі, якщо:

 • гаджет не приїде;
 • буде значно відрізнятися за описом;
 • отримаєте замовлення в неробочому стані.

  Як купувати на Таобао 5

  Китайські інтернет-магазини грішать "помилковими" фото. Часто товар не відповідає фотографії на головній. Тому дуже важливо, перш ніж замовляти уточнити цей момент у продавця або попросити живі фото, також обов'язково подивіться відео, якщо є, і звичайно, відгуки покупців з фотографіями. А якщо ви купуєте одяг з Китаю, не забудьте запитати реальну розмірну сітку. Одяг може меншим за розміром. Це ж стосується і взуття.

  Не забудьте уточнювати розміри буквально всього: шахраї можуть виставляти предмети з іграшкових наборів, які виглядають, як справжні, в результаті отримаєте 10-сантиметрову сковороду або 8-сантиметровий гаманець.

  Вибір китайського постачальника

  Крок 5. Перевіряємо постачальника. Інформацію про нього ви знайдете на сторінці товару. Скільки років він працює, скільки продажів здійснив, який відсоток повернення. Важливий показник - ставлення до покупця. Тут же видно бізнес цього продавця рухається вгору або котиться в прірву.

  Як купувати на Таобао 6

  Надійний постачальник з Китаю відзначений медалями, коронами. Наприклад, цей є золотим продавцем. А по рейтингу, він продав більш 100001 одиниці товару, про що свідчать 4 блакитні корони. Цифра в зеленій рамці - сума всіх угод, які пройшли через сервіс. Справа, в віконці про постачальника, зверніть увагу на оцінки зі стрілками. Перша - показник відповідності товару опису. Друга - наскільки добре було здійснено угоди і третя - безпроблемність доставки.

  Як купувати на Таобао 7

  Детально вивчайте викладену інформацію, щоб не втратити час і гроші.

  Ще один допоміжний інструмент - відгуки покупців. Люди, як правило діляться своїм досвідом спілкування з продавцем, прикріплюючи реальні фото і описуючи не тільки перше враження про товар, але і процес експлуатації.Вибираючи надійного постачальника в китайському інтернет-магазині, ми завжди вивчаємо і аналізуємо всю інформацію про нього. Оскільки ми вже не новачки в цій справі, можемо точно сказати, який показник “накручений” і чи варто купувати у цього продавця.

  Як оплатити товар на TaoBao?

  Крок 6. Обрав - купив

  Ви звернули увагу, що ціни на товари вказані в юанях? Для зручності використовуйте онлайн калькулятор валют. Так ви отримаєте актуальний курс і актуальну вартість. Визначилися?

  Замовити з Таобао можна, просто додавши товар у кошик.

  Пам'ятайте, що купувати по одній одиниці тут не дуже вигідно. Дрібний і середній опт - ось для чого покупці приходять сюди. Але це не стосується, наприклад, рідкісних товарів.

  Викупити товар з Таобао можна через Alipay. Сервіс приймає міжнародні банківські карти. Але! Оплатити покупку, не означає її остаточно купити. Система скасовує замовлення, якщо постачальник його не відправить. Гроші ви не втратите, а ось товар не отримаєте. Шукайте знову!

  Простіше працювати через посередників, які знають тонкощі закупівель. Ми готові вирішити всі питання щодо викупу товару з Таобао і перевірці його на наших складах, ще до відправки. Тобто ви не будете зв'язуватися з міжнародними перекладами, наші співробітники зроблять це за вас ще в Китаї.

  Доставка з Таобао

  Останній крок 7- найважливіший: доставка.

  Тут можливі два варіанти: самостійно продумати логістику або скористатися сервісом відправок цього інтернет майданчику. За часом це буде набагато довше, та й не так зручно, як хотілося б.

  Доставка з Китаю не принесе багато клопоту, якщо ви знайдете перевірену логістичну компанію.

  У будь-якому випадку вам треба буде вказати склад логістичної компанії в Китаї, та обирати хто буде робити доставку з Таобао в Україну морем або авіа і подальше транспортування по країні.

  Важливо враховувати, що важкі посилки перевозити дорого. Щоб уникнути втрати часу на повернення бракованого товару, його краще перевірити до відправки. Ми пропонуємо підключитися на цьому етапі, оскільки у нас є свої склади і можливість відсіяти браковані та пошкоджені товари на місці. Плюс, ми зможемо додатково упакувати товар якщо ви замовили дорогу електроніку або крихкий товар. А якщо ви вирішили замовити оптом, то треба ще й правильно розмитнити ваш вантаж. Ми вам допоможемо на всіх етапах викупу і доставки товарів з китайських інтернет-магазинів.

  Посередник по Таобао в Україні INTA-ICS на допомогу!

  Ми розкрили зовсім небагато інформації про покупки в китайських інтернет - магазинах. Перші замовлення будуть витратними за часом, поки ви на власному досвіді пропрацюєте свою систему закупівель. Ми пропонуємо прискорити і спростити весь процес. У ньому ваша роль - вибрати потрібну позицію. А ми, як посередник Таобао в Україні візьмемо на себе викуп і доставку товарів з Китаю до дверей або до відділення Нової пошти.

  Телефонуйте або оформляйте заявку на сторінці з доставки з китайських інтернет-магазинів, ми відразу з вами зв'яжемося!

Вам может быть интересно: