Layer 1

Як купувати на сайті 1688

Коли ви починаєте працювати з китайськими постачальниками, рано чи пізно впираєтесь в мовний бар'єр. Особливо, якщо спробуєте скористатися перевагами внутрішнього ринку, адже найдешевше купувати товари саме так. Але тут важливо детально розібратися в тонкощах китайського менталітету постачальника і не просити відправити вас за кордон. Внутрішні майданчики виключно для китайського споживача. Тоді виникає цілком логічне запитання: Як стати своїм на китайському ринку?

Розбираємо сайт 1688.com

Перше, що ви бачите, перейшовши на сайт 1688.com китайські ієрогліфи. І не дивно, даний майданчик розрахований на китайських громадян. І цим-то він привабливий: товари там часто дешевші та якісніші.

Як купувати на 1688

Якщо вас дуже бентежить перший скріншот, зв'яжіться з нами і ми візьмемо на себе всі турботи по:

  • пошуку надійного продавця;
  • проведенню переговорів;
  • замовленню і викупу товару;
  • перевіримо на якість на власних складах в Китаї;
  • доставимо за адресою або до відділення Нової Пошти.

Решті, наш огляд і Гугл перекладач в допомогу!

Інтернет-магазин 1688 вражає своїми масштабами. Мільярди позицій і тільки для жителів країни. Тому все на китайському і немає навіть англомовної версії. Є тільки кнопка в рядку пошуку «Перевести сторінку». Але не чекайте якісного перекладу, а з'ясовуйте нюанси в процесі переговорів.

Якщо користуєтеся онлайн-перекладачем, вибирайте китайський традиційний.

Як купувати на 1688_1

Ще один сервіс, який допоможе в роботі bkrs.info. Тут можна не тільки перевести слово або фразу, але і створити форум з питанням яке вас цікавить. На головній, вгорі, тисніть «Форум» і «Створити тему».

Як купувати на 1688_2

Як шукати товари на 1688

Купувати на 1688.com вигідно тільки дрібним оптом, не в роздріб. Асортимент дещо відрізняється від інших майданчиків, наприклад, Таобао. Тут більше обладнання, верстатів, сировини для виробництва. Це майданчик хороша для тривалої співпраці бізнес-партнерів. Звичайно, якщо ви знайдете надійного постачальника з якісним товаром і надійного посередника. Ми готові включитися в роботу в будь-який момент.

Отже, каталог - докладний, великий і, на китайському. Переводимо і вибираємо потрібну категорію. До речі, тут також, як і на Alibaba, товар можна шукати по фото, постачальнику або за назвою.

Як купувати на 1688_3

Як правило, складності із замовленням та оплатою товарів відлякують європейського покупця. Ніхто не хоче витрачати час на вивчення ресурсу і вимагають швидких рішень. Тому у вас є можливість урізноманітнити свій асортимент рідкісними пропозиціями. До речі, ціни на багато позицій набагато приємніші, ніж на інших сайтах, де є англомовна версія.

З огляду на те, що ця платформа працює в форматі b2b і всі продавці є юридичними особами, потрібно бути готовим до певних нюансів. Наприклад, якщо вам прийде не той розмір або не та комплектація, продавець, швидше за все, не буде морочитися з поверненням. Оскільки мається на увазі, що ви маєте виходи на великі ринки збуту і зможете реалізувати всю партію.

Приклад замовлення в китайському інтернет-магазині 1688

Шукаємо електрокар.

Чим точніше буде ваш запит, тим точніше отримаєте результат. Скажімо: електрокар, дитячий, легкий. Щоб відразу не розгубитися в сотнях пропозицій зверніть увагу на відсотки під фото товару. Так ви зрозумієте наскільки надійний продавець. Це кількість продажів даної позиції на сайті. Добре, коли цей показник не нижче 10%.

Як купувати на 1688_4

Обираємо товар

Як правило, серйозний продавець надає повну інформацію про товар. Тут ви знайдете фото і відео, сертифікати та повний опис. Вартість може бути вказана відразу в трьох сумах. Це ціна певних партій. Чим більше опт, тим нижче вона буде.

Як купувати на 1688_5

На сторінці товару ви можете ознайомитися з відгуками, розрахувати доставку і побачити в які міста Китаю продавець відправляє посилки. Тут ви побачите орієнтовний час доставки і точність даного прогнозу.

Як купувати на 1688_6

Якщо постачальник серйозний гравець, інформація про товар на сайті 1688.com буде подана вичерпна. Він визначить своє місце розташування, покаже наявність гарантії і т.д. Тут же ви знайдете скільки років він працює на майданчику, рейтинг постачальника. Показники - золоті медалі та значки у вигляді кристалів, корон або медалей. Перші - це клас продавця. У другому - найвища кількість - п'ять корон. Це обсяги продажів.

Як купувати на 1688_7

Якщо вас влаштовує все вище описане, замовити товар з 1688.com просто. Вносьте кількість і тисніть «Замовити» зараз.

Пам'ятайте, що ви повинні бути верифіковані і вам доведеться зв'язатися з продавцем. Насамперед потрібно уточнити наявність. Досить поширені випадки, коли товару немає на складі, хоча на сайті значаться десятки і сотні одиниць. І вам доведеться чекати, коли його виготовлять додатково. Ми можемо допомогти вам в переговорах з китайськими партнерами і з'ясувати всі питання, що цікавлять. Людині, який не володіє китайською мовою, буде складно спілкуватися з постачальником. Ще складніше - проконтролювати якість товару, домовитися про своєчасну заміну шлюбу і відвантаження.

Як оплатити товар на 1688?

Ви зможете оплатити товар самостійно через Alipay. Це гарантує безпеку платежу. Постачальник отримає гроші тільки тоді, коли ви отримаєте замовлення і підтвердите його. Якщо товар не отримано або зірвані терміни поставки, ви зможете подати заявку на повернення коштів для захисту своїх прав та інтересів.

Для оплати через Alipay вам знадобиться карта китайського банку. І тут ми знову готові підключитися і допомогти вам у викупі товару з інтернет-магазину Китаю.

Доставка товарів з сайту тисяча шістсот вісімдесят вісім в Україні

Доставка з Китаю буде надійною, якщо ви знайдете перевірену логістичну компанію. Тільки в цьому випадку можна сподіватися, що замовлення з 1688 прийде в очікувані терміни.

Ми пропонуємо розглянути наші послуги з точки зору гарантії покупки і доставки саме того товару, який ви замовили і в ті терміни, які потрібні вам.

Ми допоможемо:

  • в пошуку надійного постачальника;
  • проведемо переговори і уточнимо, що цікавлять нюанси;
  • перевіримо партію на власних складах в Китаї;
  • викупимо товар;
  • організуємо доставку до вас.

Просто пам'ятайте, для того, щоб відчувати себе впевненим гравцем на китайському ринку, потрібно знати всі підводні камені. Наші співробітники живуть в Китаї, знають всю систему продажів і постачань зсередини.

Працювати з нами надійно! Доведено сотнями постійних клієнтів.

Заповнюйте заявку на доставку товарів з сайту 1688 і ми допоможемо вам з будь-якого етапу замовлення!

Вам может быть интересно: