Layer 1

Бізнес з Китаєм: з чого почати?

За останній час безліч вітчизняних підприємців в пошуках розвитку власної справи почали звертати свою увагу на Китайський ринок. Величезний каталог товарів, що мають попит у всьому світі, можливість закупівлі за низькими цінами, безліч варіантів доставки звучить багатообіцяюче. Проте, перш ніж робити щось, варто ретельно вивчити ринок, розібратися у всіх деталях і нюансах. На ранніх етапах діяльності часто виникає безліч незрозумілих ситуацій і питань. Далі ви отримаєте відповіді на головні з них.

 inta-ics-як-почати-бізнес-з-китаєм-1

Які товари везти з Китаю

Перше і головне питання починаючого підприємця, зацікавленого у співпраці з Китаєм які товари з Китаю вигідно продавати в Україні. Це комплексне питання.

  • З одного боку, щоб мати уявлення про потенційний попит, потрібно знати переваги покупця.
  • З іншого боку, завжди варто враховувати свої можливості, уявлення про роботу ринку, особисті навички продавця.

Згідно з аналізом відгуків і даними статистики, найпоширеніша і дієва методика аналізу - це тестування. Для початку виділяємо популярну продукцію, після потрібно оцінити її перспективність. Зробити це можна через інтернет-магазин, або ж скориставшись простими оголошеннями. Якщо протягом першого проміжку часу надійшла достатня кількість замовлень на даний товар варто звернути увагу, якщо ж ні, варто продовжити тестування на іншому товарі.

Важливий момент також полягає в правильній постановці пріоритетів. Набагато легше і продуктивніше продавати те, в чому розбираєтеся особисто ви. Коли ви можете оцінити товар, дати чітку характеристику і з легкістю відповісти на всі можливі питання покупця, провести операцію набагато легше.

Не існує єдиної та вірної методики пошуку і ідеальних товарів в бізнесі з Китаєм. Ваше завдання полягає в тому, щоб навчитися аналізу ринку, вибрати свій продукт і стежити за тенденціями популярності товарів. Щось нове з'являється на ринку? Варто звернути увагу. Тимчасові товари можуть принести колосальні прибутки.

inta-ics-як-почати-бізнес-з-китаєм-2

Як купувати в Китаї оптом?

Досвідом підтверджено, що більш раціональним варіантом є саме замовлення в великих масштабах. Більшість виробників з Китаю, що мають авторитет, роблять акцент саме на великих поставках. Чисто з фінансової сторони оптовий бізнес з Китаєм більш вигідний, ніж дрібні поставки. Проте, у зв'язку з цим. нерідко починаючий підприємець швидко йде в мінус. Необдумані рішення, кредит під велику поставку, перебільшений розрахунок попиту часто призводить до складнощів. До великих замовлень варто переходити при хорошому попиті на перші, менш об'ємні.

inta-ics-як-почати-бізнес-з-китаєм-2

Питання ціни товару при організації бізнесу з Китаєм

Для того, щоб коректно підібрати ціну, необхідно провести аналіз конкурентів. Позначивши середні ринкові ціни, виключити крайності набагато легше. Найчастіше ціна значно вища за ринкову просто відлякує потенційного покупця. Зниження вартості на ваш товар з Китаю також насторожить клієнта - це психологічний момент, все, що має низьку ціну в порівнянні з аналогічними товарами, сприймається як гіршої якості.

Вважається, що продавати товар трохи дорожче, гарантуючи при цьому якість покупки - оптимальний варіант. Також можна вибрати тактику вибору ціни нижче на кілька відсотків від середньоринкової - в цьому випадку в сервісах порівняння ціни, таких, як hotline, prom та інших, ви будете в перших рядках при сортуванні «від найдешевших». Чималий відсоток покупців обирає товар тільки так.

Ваше підприємство повинно бути прибутковим, інакше це ознака того, що ви десь помиляєтеся, що не витримуєте конкуренції або обрали для себе не ту нішу на ринку. Найчастіше правильний вибір постачальника зумовлює ваші успіхи.

Як INTA-ICS може допомогти в організації бізнесу з Китаєм?

Надати предметну допомогу в створенні співпраці з Китаєм може наша компанія, що займається поставками китайських товарів в Україну. Ми можемо допомогти в моніторингу цін китайського ринку, і у виборі і перевірці постачальника, проведення з ним переговорів, оплати і доставки товарів в Україну.

Звертайтеся, з задоволенням допоможемо!

Вам может быть интересно: