Layer 1

Міжнародні автомобільні перевезення

Компанія INTA-ICS пропонує доставку товарів наземним транспортом - автомобілями. Цей спосіб оптимальний для клієнтів, яким потрібно перевезти невеликі партії вантажу.

 • Від 3 днів

 • Доступна ціна

 • Вантаж від 1м³

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Доставка вантажів з Європи

Міжнародні вантажоперевезення з Європи затребувані у підприємців України. Звертайтеся в INTA-ICS, якщо вас цікавить швидке, недороге і надійне транспортування товарів.

 • Від 3 днів
 • Доступна ціна
 • Вантаж від 1м³
Дізнатись більше

Доставка вантажів з Туреччини в Україну

INTA-ICS пропонує послуги вантажоперевезень з Туреччини на вигідних для клієнтів умовах. Маршрути розробляються індивідуально, вартість транспортування фіксується і не змінюється.

 • Від 3 днів
 • Вигідна ціна
 • Індивідуальний підхід
Дізнатись більше

Перевезення товарів з Європи

Компанія INTA-ICS - це комплексні послуги транспортування вантажів з Європи в Україну. Пропонуємо гнучкі тарифи, індивідуальні рішення і вигідні для клієнтів умови.

 • Від 3 днів
 • Доступна ціна
 • Шопінг в Європі
Дізнатись більше

Автоперевезення вантажів

Доставка вантажів за допомогою автомобілів - спосіб транспортування з вигідним співвідношенням термінів і вартості. Завдяки розгалуженій мережі доріг, для перевезення товарів можна розрахувати найкоротший і економічно вигідний маршрут. Міжнародні автоперевезення вантажів являються підходящим варіантом для транспортування різних товарів, адже у кожного транспорту своя вантажопідйомність. Можливо підібрати автомобіль як для доставки великого обладнання, так і невеликих вантажів. Існують також рефрижератори - вид транспорту, в якому підтримуються задані температури і можливо перевозити товари, які вимагають особливого температурного режиму. Вибираючи міжнародні автомобільні вантажні перевезення від INTA-ICS, ви економите час і гроші: ми пропонуємо клієнтам послуги за доступними цінами, а кожен маршрут розробляємо індивідуально. Доставляємо товари від 1м в термін від 3 діб. Якщо вас зацікавили послуги автодоставки, залишайте заявку на сайті, і наш менеджер передзвонить вам для уточнення деталей замовлення.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Особливості та переваги автодоставки

Компанія INTA-ICS пропонує послуги автодоставки товарів з країн Європи в Україну. Особлива увага приділяється сусіднім країнам, так як подібні вантажоперевезення найбільш затребувані. Ми співпрацюємо з низкою надійних партнерів, тому міжнародні автомобільні вантажні перевезення також можливі з Португалії, Англії, Іспанії та інших віддалених країн.

Міжнародні автоперевезення вантажів від INTA-ICS мають ряд переваг:

 • Автомобілі можуть доставляти товари в місця, куди не добереться жоден інший вид транспорту: мережа автодоріг значно ширше будь-яких інших транспортних шляхів.
 • Вантажні автоперевезення більш гнучкі: авто в будь-який момент може бути подане під завантаження, а у випадку з кораблями і літаками потрібно чекати рейсу.
 • Автодоставка товарів і вантажів в Україну виконується різними автомобілями. При цьому контейнерні перевезення підбираються залежно від типу товару. Можуть використовуватися цистерни, рефрижератори, платформи та інші різновиди транспорту.
 • Міжнародні автомобільні перевезення - це універсальний спосіб транспортування, так як для товару підбираються автомобілі різної місткості. Клієнти можуть також вибрати автоперевезення збірного типу: під час цієї доставки замовник оплачує тільки місце, яке займає його товар.

Види транспорту для автомобільних перевезень

Міжнародне перевезення вантажів автомобільним транспортом виконується автомобілями з різною конструкцією і вантажопідйомністю. Основні з них:

 • Напівпричіп - з його допомогою виконуються автотранспортні перевезення вантажів вагою до 20-25 тонн.
 • Рефрижератор - в ньому підтримується певна температура в діапазоні від +25 до -25 ° C, одна одиниця транспорту може виконувати автоперевезення вантажів масою до 12-22 тонн.
 • Ізотерм - дозволяє здійснювати автоперевезення продуктів харчування, так як транспорт довгий час утримує певну температуру і витримує до 3-25 тонн.
 • Платформа - для негабаритних вантажів використовуються варіанти з вантажопідйомністю 15-20 тонн. Транспорт, розрахований на доставку великого устаткування, витримує 20-40 тонн.

Від чого залежить вартість на вантажні автоперевезення

Компанія INTA-ICS пропонує вигідні міжнародні автоперевезення: ціни на послуги залежать від параметрів вантажу, маршруту, а також ваших особистих побажань. Пропонуємо гнучкі тарифи на міжнародні вантажні та контейнерні перевезення.

Кожен маршрут наші логісти розробляють в індивідуальному порядку. Виконуємо доставку вантажів від 1 палети.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon