Layer 1

Авіадоставка з США

Компанія INTA-ICS пропонує послуги авіаперевезення товарів з США в Україну. Можливо транспортування як одного замовлення, так і оптової партії. Поточне місце розташування вантажу можна відстежувати через додаток.

  • Термін від 5 днів

  • Власні склади

  • Швидка консультація

Розрахувати вартість доставки

Надішліть запит та отримаєте 5% знижку на доставку для нових клієнтів!

Звідки вантаж?
arrow
218-turkey

Туреччина

162-germany

Німеччина

195-france

Франція

260-united-kingdom

Англія

013-italy

Італія

151-united-arab-emirates

ОАЕ

224-portugal

Португалія

128-spain

Іспанія

149-czech-republic

Чехія

246-india

Індія

155-israel

Ізраїль

202-taiwan

Тайвань

poland

Польща

034-china

Китай

united-states

США

002-united-states (1)

Гонконг

Куди?
arrow
Вага вантажу
arrowkg
Телефон
arrow
Email
arrow
Коментар
comment

Авіаперевезення з США в Україну

Орієнтація на науково-технологічний прогрес і передові технології виробництва часто роблять продукцію з США унікальною і не має аналогів в світі. Через значну відстань між нашими країнами, транспортування вантажів з США в Україну по морю займає надто багато часу.

Компанія INTA-ICS пропонує послуги швидкого та безпечного перевезення вантажів повітряними шляхами. Завдяки цьому ви отримаєте бажані товари в термін, незалежно від обсягу партії. Авіадоставка з США - це оптимальний варіант транспортування, який мінімально позначається на кінцевій вартості американської продукції.

Авіасполученням з США часто перевозять:

  • комп'ютерне або медичне обладнання;
  • фото- і відеотехніку;
  • ювелірні прикраси.

INTA-ICS співпрацює з провідними авіакомпаніями, завдяки чому доставка товарів займає 5 днів. Вартість послуг формується на основі маршруту, ваги вантажу та інших параметрів. З кожним клієнтом підписується договір із зазначенням термінів і деталей доставки.

Замовляйте авіаперевезення з США зручним способом: залишивши заявку на сайті, зателефонувавши по телефону або надіславши листа на нашу електронну пошту.

Наші послуги

Можливості доставки вантажів

Наші клієнти

Відгуки

Авіаперевезення з США

У Сполучених Штатах Америки виробляється безліч популярних у всьому світі товарів: побутова техніка, автомобілі, ювелірні прикраси, обладнання. Однак посилка з Америки повинна пройти довгий шлях, адже між Україною і США цілий океан. Якщо вам потрібно терміново отримати бажані товари, авіадоставка вантажів з США з компанією INTA-ICS - це оптимальний варіант транспортування. Завдяки наявності власної мережі офісів і складів, а також співпраці зі світовими авіакомпаніями, ми мінімізуємо витрати клієнтів.

Посилка з Америки доставляється компанією INTA-ICS в термін від 5 днів за допомогою авіадоставки. Відстежувати її поточне місце розташування ви можете через наш додаток для мобільних пристроїв.

Ціна транспортування повітряними шляхами залежить від габаритів і ваги вантажу, маршруту, а також кількох інших факторів. Наприклад, якщо кінцевий пункт перевезення - Україна, експрес доставка з США обійдеться дорожче, але буде виконана в строк від 3 діб.

Вартість митного збору на посилки з Америки

Ми пропонуємо комплексні послуги авіаперевезення вантажів з США, тому всі процедури по митному оформленню беремо на себе.

Маються на увазі наступні етапи:

  • оформлення транспортної документації для пред’явлення на митниці (інвойс, технічна документація, контракт, товарно-транспортна накладна, сертифікати та ліцензії)
  • укладення необхідних договорів і угод з відправниками товарів;
  • митне оформлення.

Якщо вас цікавить авіадоставка з США, розрахунок послуги буде проведений попередньо. Щоб дізнатися вартість, залиште замовлення на нашому сайті. Якщо ви бажаєте отримати консультацію по будь-яких питань, пов'язаних з нашою діяльністю, зв'яжіться з менеджером компанії INTA-ICS по телефону.

Правила оформлення вантажу для доставки з США

Ми знаємо потреби своїх клієнтів і нюанси роботи з американськими партнерами. Завдяки цьому всі авіаперевезення з США оформляються правильно, а вантаж під час транспортування по повітрю буде захищений від зовнішніх факторів і ризиків. Стандартна і експрес доставка з США оформляються співробітниками нашої компанії самостійно. Вам достатньо лише отримати американську продукцію в Україні, а всі логістичні послуги і процедури - наша турбота.

Зв'язатись з фахівцем

Наш менеджер відповість вам за 15 хвилин

Ім'я
user icon
Телефон
phone icon
Коментар
comment icon